МЕНЮ


14:11

Яким методам завоювання народних симпатій надають перевагу регіонали Кіровоградщини, що за мозковий центр вони хочуть створити при своєму осередку та чому їм не можна пасти задніх при реалізації нового президентського завдання – про це йшлося на ХХVІ конференції обласної організації Партії регіонів, яка під гаслом "Ідемо обраним курсом – працюємо для людей" відбулася минулої суботи в Кіровограді. Цього разу партійці збиралися, аби обговорити хід виконання завдань й ініціатив Президента України Віктора Януковича, програми "Центральний регіон-2015" та роль у цьому місцевих партосередків.

переглядів: 784 / коментарі (1)
14:06

У день 27-річчя аварії на Чорнобильській АЕС чимала колона кіровоградців, серед яких були й ліквідатори наслідків вибуху на ЧАЕС, пройшла від площі Кірова до пам’ятника жертвам Чорнобиля.

переглядів: 785
14:01

70 держорганів України займаються перевірками бізнесу, 44 із них вдаються до такого заходу, як зупинення діяльності підприємств. Торік ці органи здійснили понад два мільйони ревізій і зупинили роботу понад півтори сотні суб’єктів бізнесу. Внаслідок вимушених простоїв підприємства недоотримали більш як 27 мільярдів гривень прибутків. Це – відомості Федерації роботодавців України, яка виступає за скорочення кількості контролюючих органів та їх повноважень, а поки вони діють – склала їх реєстр і розмістила його на власному веб-сайті.

переглядів: 807
13:58

На другому пленарному засіданні 25-ї сесії Кіровоградської міської ради депутати внесли зміни до міського бюджету на 2013 рік – близько трьох мільйонів гривень за рахунок вільних залишків коштів минулого року спрямовано на вирішення нагальних питань громади.

переглядів: 819
13:53

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко узяв участь у відкритті діагностичного центру в обласній лікарні.
Створення найсучаснішого діагностичного центру можна по праву назвати проривом у розвитку кіровоградської медицини, виведенням її на справді європейський рівень. Тут діють два кабінети ультразвукової діагностики, три – ендоскопічні, кабінет ЕКГ, ургентний рентген-кабінет, експрес-лабораторія обладнана унікальною апаратурою, що дозволить якісно діагностувати широкий спектр захворювань у дуже стислі терміни.

переглядів: 949
13:50

На засіданні регіональної ради під головуванням очільника області Андрія Ніколаєнка обговорили проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, завдання органів влади щодо організації її широкого громадського обговорення в області.

переглядів: 702
13:47

Про реалізацію в Кіровограді місцевої та державних житлових програм йшлося недавно на нараді за участі працівників відділу квартирного обліку, управління капітального будівництва міської ради, регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву, банківських установ.

переглядів: 844
13:35

Масштабне реформування медичної галузі країни стосується як лікарів, так і їхніх пацієнтів, тобто всіх мешканців України. Тому до нього прикута увага всього суспільства. У зв’язку з цим про завдання й перебіг реформи українців інформують не лише керівники медзакладів, медуправлінь, а й Міністерства охорони здоров’я України. Зокрема, й міністр Раїса Богатирьова.

переглядів: 936
13:28

У рамках тижневика із запобігання професійним захворюванням та до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, для керівників і відповідальних осіб кіровоградських підприємств й організацій було проведено семінар-нараду, на якій обговорювалися питання забезпечення безпечних умов праці.

переглядів: 710
1 2 »
pgt 0.47086 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua