МЕНЮ


16:00

З 22 квітня по 1 травня 2013 року у місті Віла Реал де СантоАнтоніо (Португалія) відбувся щорічний Міжнародний фестиваль хореографічного мистецтва, який включав обмін творчим досвідом художніх колективів з різних країн світу.

переглядів: 998
15:57

Якщо автомобіль, який використовується в оподатковуваній діяльності, відремонтовано за рахунок страхових виплат, то сума ПДВ, до складу податкового кредиту власника автомобіля не відноситься. При цьому, якщо ремонт автомобіля здійснений частково за рахунок коштів страхувальника у вигляді франшизи, то платник податку має право віднести до податкового кредиту суму ПДВ, пропорційну частці цієї франшизи.

переглядів: 927
15:57

Кіровоградська ОДПІ Кіровоградської області ДПС повідомляє, що з 26 квітня 2013 року клієнтам АЦСК ІДД забезпечено можливість подання звітності до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

переглядів: 904
15:55

Щороку 9 травня ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною за¬платив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр., не щезне з пам'яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Можна по-різному ставитися до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але ж хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших.

переглядів: 1125
15:54

Головне управління Пенсійного фонду в області повідомляє, що за оперативними даними за січень-квітень нинішнього року до бюджету Пенсійного фонду в Кіровоградській області зібрано власних надходжень у сумі 816,3 мільйона гривень, що на 59,6 мільйона гривень, або на 7,9%, більше, порівняно з аналогічним періодом 2012 року. Заплановані по власних коштах показники виконано на 101,9%, понадпланові надходження склали 15 мільйонів гривень.

переглядів: 847
15:54

Не дарма про цей куточок кіровоградської землі знають по всій Україні та за її межами. Хутір Надія пам’ятає славетних митців, які його відвідали протягом багатьох років, а передусім – корифеїв українського театру, їхніх спадкоємців, продовжувачів традицій.

переглядів: 1092
12:44

Сімома жінками, яким у переддень святкування Дня матері восьмого травня була вручена почесна відзнака «Мати-героїня», поповнилась численна кіровоградська родина матерів, котрі виховали і вивели у самостійне життя п’ятеро і більше дітей. Урочиста подія відбулась у приміщенні обласної державної адміністрації, куди були запрошені самі винуватиці торжества та члени їхніх родин. Привітали їх голова обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко, голова обласної ради Микола Ковальчук та міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1045
pgt 0.43281 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua