МЕНЮ


15:57

Відповідно до частини 2 статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” у разі зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника, пенсії підвищуються на коефіцієнт, який відповідає не менше ніж 20 відсоткам темпів зростання середньої заробітної плати в Україні порівняно з минулим роком.

переглядів: 1464
15:32

На Кіровоградщині зросла кількість хворих на вітряну віспу. Так, за даними головного управління Держсанепідслужби в Кіровоградській області, з початку травня в регіоні на цю недугу, яку в народі називають вітрянкою, захворіло 450 осіб, з них 92 відсотки діти.

переглядів: 1110
14:28

Кіровський ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області просить допомоги у встановленні особи чоловіка, оголений труп якого з ознаками чисельних тілесних ушкоджень було виявлено 26 травня 2013 року на стежці на відстані близько 15-20 метрів від водойми, що знаходиться неподалік кооперативу «Комунальник».

переглядів: 888
11:30

Набув чинності вирок Ленінського районного суду Кіровограда стосовно двох іноземців, які організували незаконне переправлення трьох громадян Сирії та палестинця. Нелегальні мігранти прямували з території Росії до країн Західної Європи, обравши в якості транзитної території Україну.

переглядів: 751
08:59

Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у місті Кіровограді ради (далі управління) повідомляє,

переглядів: 1113
08:57

Понад 30 кілограмів марихуани правоохоронці вилучили у жителя Кіровоградщини

переглядів: 669
08:55

Офіційна статистика говорить, що з початку нинішнього року на Кіровоградщині суттєво зменшилася кількість осиротілих дітей. З одного боку це зумовлено тим, що відмовляються від малюків рідше, а з іншого – збільшенням кількості прийомних сімей. Але навіть за таких позитивних зрушень, ситуація з викоріненням сирітства, на жаль, далека до ідеалу. Безбатьками залишається все ще багато дітей.

переглядів: 721
08:19

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні стало головною темою на понеділковій нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 804
pgt 0.45758 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua