МЕНЮ


14:17

Привітати цьогорічних випускників кіровоградського кібернетико-технічного коледжу із закінченням навчання та початком нового самостійного професійного життя до цього навчального закладу завітав міський голова Олександр Саінсус. Він висловив сподівання, що колишні студенти завдяки здобутим знанням зможуть себе реалізувати як висококваліфіковані фахівці в різних галузях міського господарства. Зараз коледж готує програмістів та фінансистів, які користуються неабияким попитом на ринку праці, отже, і не дивно, що багато випускників вже знайшли собі перше робоче місце.

переглядів: 1057
11:41

В обласному центрі працівники карного розшуку Кіровоградського МВ УМВС в області затримали 44-річного чоловіка, за підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень кіровоградцю, що призвели до смерті потерпілого.

переглядів: 1039
11:40

Щодня (окрім вихідних та святкових днів) з 8.00 до 17.00 у головному управлінні Пенсійного фонду в Кіровоградській області працює «гаряча лінія».

переглядів: 1369
10:24

Відповідно до п. 296.8 ст. 296 Податкового кодексу платники єдиного податку мають право для отримання довідки про доходи подавати до територіального органу Міндоходів України податкову декларацію за інший, ніж квартальний (річний) податковий (звітний) період, що не звільняє такого платника податку від обов’язку подання податкової декларації у строк, встановлений для квартального (річного) податкового (звітного) періоду.

переглядів: 1633
13:44

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у липні 2013 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.
У зв’язку з виконанням робіт з ремонту і технічного обслуговування ліній перебоїв з електропостачанням слід очікувати споживачам (юридичним особам та побутовим абонентам), зареєстрованим за наведеними нижче адресами. Роботи будуть виконуватися з 8-00 до 18-00.

переглядів: 972
14:42

Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді міський голова Олександр Саінсус зустрівся з представниками молодого покоління кіровоградців – школярами, студентами, лідерами громадських організацій, педагогами, медичними працівниками, робітниками і службовцями, які в навчання та праці досягли значних успіхів.

переглядів: 984
12:12

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області попереджає суб’єктів господарювання, що на території регіону діють шахраї. Невстановлені особи, представляючись керівниками податкових інспекцій ГУ Міндоходів в області, телефонують підприємцям та просять надати матеріальну допомогу «для зустрічі перевіряючих».

переглядів: 999
11:17

Дивіться передачу ТТВ "Акценти дня" від 26.06
ТТВ

переглядів: 1018
11:16

Уже рік рух автобусів ПАТ «Автобусний парк» 13527, яке на даний час обслуговує чотирнадцять маршрутів Кіровограда, а також тролейбусів координують спеціалісти диспетчерського центру автопарку з допомогою приймально-передавальних пристроїв (GPS-трекерів), дані з яких через GPS-приймач потрапляють на комп’ютери диспетчерів.

переглядів: 1679
1 2 3 ... 11 12 13 »
pgt 0.33307 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua