МЕНЮ


16:15

Службові особи Веселокутського психоневрологічного інтернату, вчинили розтрату понад 100 тис. грн. бюджетних коштів. Вказаний факт виявила прокуратура Новоукраїнського району.

переглядів: 1011
15:36

Майже десять років у Новопразькому навчально-виховному комплексі Олександрійського району наукове товариство «Сузір’я». Нещодавно обласна громадська організація «Народна академія творчості» презентувала новітні технології з робототехніки, які тут застосовуються, дітям з обмеженими можливостями, організувавши для них поїздку до школи.

переглядів: 1294
14:23

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Державної фінансової інспекції України є реалізація визначеної Президентом України антикорупційної стратегії та вжиття комплексних заходів для запобігання і протидії корупції не лише на підконтрольних установах, а й у самій Держфінінспекції.

переглядів: 1026
09:41

Олені Іванівні Астаховій 1977 року народження потрібна ваша допомога! Жінка хворіє на гепатит С підтип Б, лікування потребує величезних коштів, яких в Олени немає.

переглядів: 995
08:40

У рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа», започаткованої Міністерством освіти України ще у минулому році, кіровоградські освітяни зустрілись зі своїми колегами з Олександрії, щоб обговорити нові тенденції розвитку освітньої галузі, започаткування новітніх стандартів навчального процесу та підготовки педагогічних працівників до впровадження державних стандартів початкової загальної освіти та базової і повної загальної середньої освіти, а також ряд інших питань.

переглядів: 1319
pgt 0.2877 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua