МЕНЮ


15:41

Про проблеми працевлаштування кіровоградської молоді та створення першого робочого місця для випускників місцевих вишів різних рівнів акредитації йшлося на прес-конференції заступника міського голови Вадима Дриги, начальника відділу сім’ї та молоді міської ради Людмили Дорохіної і директора міськрайонного центру зайнятості Алли Поліщук.

переглядів: 1067
14:37

Зважаючи на запитання, які надходять до органів Пенсійного фонду в області щодо порядку та умов перерахунку пенсій громадянам, які отримують пенсійні виплати, але продовжують працювати, надаємо відповідне роз’яснення.

переглядів: 12187 / коментарі (2)
12:07

Ним виявився 25-річний непрацюючий житель міста Новомиргород. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання чоловіка працівники міліції вилучили сировину та компоненти, необхідні для виготовлення наркотичного засобу.

переглядів: 763
11:49

Оперативними підрозділами Кіровоградської митниці Міндоходів за п’ять місяців 2013 року заведено 78 справ про порушення митних правил. Вартість предметів правопорушень за попередньою оцінкою склала понад 10 млн.грн.

переглядів: 766
11:48

З 1 січня 2013 року дохід, отриманий платником податку від продажу або обміну протягом звітного року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля, мотоцикла або мопеда, не оподатковується. Якщо ж громадянин продав таке рухоме майно двічі та більше разів протягом одного календарного року, то з отриманого доходу необхідно сплатити 5% податку.

переглядів: 851
11:48

Підприємства, установи, організації, які затримують виплату працівникам заробітної плати на один і більше календарних місяців, зобов’язані компенсувати громадянам втрату частини доходів. Тобто, у випадку затримки виплати заробітної плати роботодавець повинен нарахувати та виплатити працівникам компенсацію втрати частини заробітної плати. Сума такої компенсації є додатковою виплатою до заробітної плати, тому включається до складу загального місячного оподатковуваного доходу працівника.

переглядів: 834
11:48

В ході її проведення співробітники відділу внутрішньої безпеки, оперативного управління, підрозділу боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями Кіровоградської митниці ГУ Міндоходів у Кіровоградській області провели 87 оглядів, в тому числі 63 – вантажних автомобіля та 17 – контейнерів.

переглядів: 1007
11:47

Листом державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 19.04.2013 р. №263/07 доведено тимчасовий коефіцієнт рентабельності для гірничодобувних підприємств (Крмпе), який застосовується платниками, що справляють плату за користування надрами для видобування корисних копалин, при обчисленні податкових зобов’язань.

переглядів: 749
11:47

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області інформує, що для здійснення митного декларування міжнародних вантажів необхідно здійснити їх класифікацію згідно української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД). УКТЗЕД складається на основі Гармонізованої системи опису та кодування товарів та затверджується законом про Митний тариф України.

переглядів: 874
1 2 »
pgt 0.37412 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua