МЕНЮ


14:42

Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді міський голова Олександр Саінсус зустрівся з представниками молодого покоління кіровоградців – школярами, студентами, лідерами громадських організацій, педагогами, медичними працівниками, робітниками і службовцями, які в навчання та праці досягли значних успіхів.

переглядів: 984
12:12

Головне управління Міндоходів у Кіровоградській області попереджає суб’єктів господарювання, що на території регіону діють шахраї. Невстановлені особи, представляючись керівниками податкових інспекцій ГУ Міндоходів в області, телефонують підприємцям та просять надати матеріальну допомогу «для зустрічі перевіряючих».

переглядів: 999
11:17

Дивіться передачу ТТВ "Акценти дня" від 26.06
ТТВ

переглядів: 1018
11:16

Уже рік рух автобусів ПАТ «Автобусний парк» 13527, яке на даний час обслуговує чотирнадцять маршрутів Кіровограда, а також тролейбусів координують спеціалісти диспетчерського центру автопарку з допомогою приймально-передавальних пристроїв (GPS-трекерів), дані з яких через GPS-приймач потрапляють на комп’ютери диспетчерів.

переглядів: 1679
11:14

Виконком Кіровоградської міської ради на своєму засіданні в середу розглянув 32 проекти рішень, два з яких було вирішено повторно розглянути на наступному засідання виконкому – після їх доопрацювання.

переглядів: 834
pgt 0.28029 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua