МЕНЮ


14:09

22 червня, у День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, відбулося урочисте покладання квітів до Вічного вогню та пам’ятників “Багнет” і “Жертвам фашизму” на території меморіального комплексу “Фортечні вали”.

переглядів: 973
14:02

26 червня кіровоградка Марія Майданюк, колишня зв’язкова молодіжного підпілля, а нині – активістка ветеранського руху відзначала своє 88-річчя. З днем народження її привітали міський голова Олександр Саінсус, голова ради Кіровоградської міської організації ветеранів України Віталій Вієвський та начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк.

переглядів: 1271
13:53

Минулої п’ятниці в Кіровограді на спортивному майданчику по вулиці Дунайській, 2 проведено спортивне свято "Краща спортивна вулиця".

переглядів: 1228
13:46

Пенсійна реформа продовжує викликати у суспільстві підвищений інтерес. Час від часу у ЗМІ з’являються все нові і нові версії вірогідних новацій. Їх діапазон є доволі великим: від підвищення або зменшення пенсійного віку аж до цілковитого скасування пенсійної реформи.

переглядів: 934
12:55

26 червня в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості пройшов День відкритих дверей щодо реалізації соціальних ініціатив Президента України, який відбувся в рамках тижня ”Реалізація в регіонах завдань, доручень Президента України щодо сприяння забезпеченню молоді першим робочим місцем”. Участь у заході взяли представники органів влади, обласного центру зайнятості, роботодавці, навчальні заклади та інші соціальні партнери.

переглядів: 1349
12:53

До Дня Конституції України в ДЮСШ № 3 відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради проведено відкритий чемпіонат Кіровограда з пляжного волейболу “Батько + син”.

переглядів: 1359
12:42

У другій половині ХVІІІ століття певну роль у регіональній, вітчизняній, зарубіжній історії, міжнародних зв’язках відігравала фортеця св. Єлисавети. З перших часів почав відкладатися комплекс її документів. Він поповнювався іншими документами військової присутності Петербурга в Центральній Україні. Про стан зберігання архіву комендантської канцелярії свідчила доповідна записка полковника Сакена: “…приміщення сире, під час дощів усі документи лежать у воді і щоденно псуються, а значна частина повністю загинула”. Поточне діловодство велося в канцелярії, приміщення якої з початком дощу ставало не придатним для роботи.

переглядів: 1185
12:24

Артисти головної сцени фестивалю “The Best City.UA-2013" проведуть закриті та публічні зустрічі зі своїми шанувальниками. Пропуск за лаштунки фестивалю отримають найактивніші глядачі, а на сцені ”Emotion Stage“ відбудуться публічні зустрічі та майстер-класи.

переглядів: 1010
12:13

Під час обшуку помешкання 25-річного непрацюючюого жителя Новомиргорода працівники міліції вилучили сировину та компоненти, з яких виготовляють наркотичні засоби.

переглядів: 1214
1 2 »
pgt 0.30006 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua