МЕНЮ


14:48

З початку нового навчального року українським старшокласникам викладатимуть основи податкових знань. Зокрема, 1 вересня 2013 року цей спецкурс почнуть вивчати дев’ятикласники.

переглядів: 742
14:25

Якщо раніше Кіровоградська область вважалась, так би мовити, "сирітською", в якій з ряду причин було чи не найбільше в Україні сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, то зараз цю тенденцію остаточно подолано.

переглядів: 743
14:10

Але торговці поки що туди не поспішають

Як уже неодноразово розповідала "ВГ", від мешканців вулиці Яновського в Кіровограді надходило чимало скарг на стихійний ринок з продажу свійських тварин та птиці, який торговці влаштували неподалік їхніх будинків. Міська влада доклала зусиль, щоб розв’язати цю проблему – на ринку "Привокзальний" створено спеціалізований ринок з продажу такого товару. Однак, "стихійники", на жаль, туди поки що не поспішають перебиратися.


переглядів: 861
13:53

В Україні розроблено комплекс заходів щодо мінімізації можливих пожеж улітку, яке, за прогнозами Гідрометцентру, буде надзвичайно спекотним. Про це повідомив на нараді в ОДА голова комісії Державної служби з надзвичайних ситуацій – заступник голови ДСНС України Анатолій Бойко.

переглядів: 712
13:25

18 червня у відділі рідкісних та цінних видань ОУНБ ім. Д. Чижевського відбулася презентація книги кандидата історичних наук, доцента КДПУ ім. В. Винниченка краєзнавця Сергія Шевченка "Павлівка. Село в історії Наддніпрянщини".

переглядів: 1041
13:08

Кожна людина прагне прожити своє життя довго і щасливо. Але чи все ми робимо для цього? Часте вживання алкоголю, паління, вихідні перед телевізором та нездорова їжа – ось той найкоротший список наших "пороків", з якими нам слід боротися.

переглядів: 789
13:04

Шостого червня, у День журналіста й незадовго до Дня медичного працівника, відбулася зустріч міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової з представниками видань з усіх областей України та АР Крим і керівниками прес-служб обласних управлінь охорони здоров’я і АР Крим.

переглядів: 725
12:53

Законом України "Про зайнятість населення" передбачені гарантії у сприянні працевлаштуванню соціально вразливих категорій громадян.

переглядів: 3758
12:39

Як уже повідомлялося у ЗМІ, минулого місяця український парламент не підтримав пропозицію Кабміну про звільнення громадян від податку на житлову нерухомість. Нагадаємо, 1 січня цього року набуло чинності положення Податкового кодексу України про введення цього податку, а уряд намагався відкласти його запровадження на рік, щоб тим часом сформувати реєстр його платників. Кому ж доведеться платити податок на нерухомість, відмінну від земельної ділянки (така його офіційна назва)? Відповідь на це запитання дає прес-служба головного управління Міндоходів у Кіровоградській області.

переглядів: 749
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.34768 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua