МЕНЮ


15:50

Пріоритет первинній ланці надання медичної допомоги та розвиток сімейної медицини. У цьому полягає суть медичної реформи, передбаченої ініційованою Президентом України Програмою економічних реформ на 2010–2014 рр. "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава", зокрема у блоці “Реформа медичного обслуговування”.

переглядів: 1113 / коментарі (1)
15:37

Кіровограду потрібен пам’ятник Герою Радянського Союзу Ізраїлю Фісановичу. Так вирішила позавчора топонімічна комісія при виконкомі міської ради. Також вона рекомендувала міській архітектурно-містобудівній раді підшукати місце для встановлення цього пам’ятника.

переглядів: 855
15:28

У вівторок у Кіровоградській міській раді експерт Європейського інституту маркетингу (Москва) Денис Візгалов презентував громадськості бренд міста Кіровограда "Рухайся зі смаком".

переглядів: 920
15:01

Одинадцятого червня в СДЮШОР "Надія" розпочався Чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед чоловіків і жінок, який триватиме до чотирнадцятого числа.
На врочистий парад-відкриття вийшли представники п’ятнадцяти областей. З початком чемпіонату їх привітали секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков та перший заступник голови обласної ради Людмила Салоїд.

переглядів: 853
14:42

У середу радник Президента України Володимир Зубанов ознайомився з роботою перинатального та діагностичного центрів Кіровоградської обласної лікарні.
Володимир Зубанов разом із заступником голови облдержадміністрації Галиною Пастух та начальником управління охорони здоров’я ОДА Олегом Рибальченком побували у діагностичному центрі.

переглядів: 934
14:24

Питання будівництва притулку для бездомних тварин у Кіровограді має бути вирішене уже в нинішньому році. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Поліщук.

переглядів: 859
14:14

Десятиліттями каналізаційну мережу для прийому стічних вод у Кіровограді ретельно не чистили, тому будь-яка потужна злива завдавала значних незручностей кіровоградцям. Однак нинішнього року комунальники виконали величезний обсяг робіт для того, аби цю проблему нарешті розв’язати.

переглядів: 843
13:54

Минулого тижня Кіровоградська школа-інтернат приймала фіналістів міського конкурсу-огляду шкільної форми та емблеми "Обличчя школи".
Шість навчальних закладів – переможці ІІ етапу конкурсу – презентували обрані стилі та моделі шкільного вбрання

переглядів: 1806
13:38

Відбулося виїзне засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради у виправній колонії №6.

переглядів: 720
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.30904 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua