МЕНЮ


11:16

В актовій залі кібернетико-технічного коледжу центр методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради провів конкурс серед вихованців мовних таборів "Всі прапори завітали до нас".

переглядів: 737
10:54

Сьомого червня в обласній філармонії відбувся звітний концерт хореографічного колективу "Посмішка" Кіровоградської дитячої школи мистецтв, що в селищі Новому (керівник – викладач хореографії Аліна Бодашко), з нагоди п’ятиріччя колективу.

переглядів: 1051
18:15

У Кіровоградському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів за рік його діяльності багато що змінилося. За кошти міського бюджету відремонтовано приміщення другого поверху, ігрову кімнату наповнено необхідними для реабілітації дітей іграшками, на подвір’ї закладу створено ігровий майданчик, де встановлено лавочки, стіл, павільйон, пісочницю. Облаштовано також сенсорну кімнату, обладнання для якої передав центру голова ОДА Андрій Ніколаєнко.

переглядів: 952
18:03

Перша в області газогенераторна установка, яка з вугілля виробляє газ, встановлена на кіровоградському комунальному підприємстві "Теплоенергетик", зокрема на його відокремленому підприємстві "Теплоелектроцентраль".
Саме цей газ власного виробництва, а не дороговартісний природний буде використовуватись на котлах ТЕЦ. Усього планується встановити три таких агрегати, що надалі дасть можливість на 30 відсотків скоротити споживання газу природного.

переглядів: 1113
17:38

З якою метою міська влада розпочала в Кіровограді впровадження нової маршрутної мережі, "ВГ" уже розповідала – це, зокрема, підвищення безпеки дорожнього руху, підвищення якості послуг, розвантаження центру міста й посилення контролю за роботою пасажирського транспорту. А щоб запровадження нової мережі не принесло незручностей кіровоградцям, її розбили на етапи, при цьому зберігши стару нумерацію маршрутів.

переглядів: 843
17:32

Наймасштабнішим дитячим святом за останні роки назвав заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей, які відбулись першого червня, міський голова Олександр Саінсус. Воно й справді було так, адже такого велелюддя та дитячого різноголосся у Ковалівському парку та на площі перед обласною філармонією вже давно не спостерігалося.

переглядів: 1072
17:26

Третього й четвертого червня в Кіровограді перебували надзвичайний і повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Літвін та перший радник, керівник Консульського відділу посольства Республіки Польща в Україні Рафал Вольскі.

переглядів: 639
17:20

154 випускники кіровоградських шкіл отримали найвищі відзнаки за копітку шкільну працю – золоті й срібні медалі. Саме їх вшановували 1 червня на площі перед Кіровоградською міською радою.
З вітальними словами до випускників звернулися міський голова Олександр Саінсус та начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 851
17:14

Обговорення положень Державної програми активізації розвитку економіки на 2013 – 2014 роки стало головним питанням на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 676
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.31104 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua