МЕНЮ


17:11

Вісімдесят років виповнилося другого червня Героєві Соціалістичної Праці Олексієві Кошурку. Цього дня привітати ювіляра до нього додому прийшли міський голова Олександр Саінсус та начальник кіровоградського відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк.
Очільник міської влади щиро привітав ювіляра із днем народження та побажав йому ще багатьох років активного життя, а ще подарував таріль з портретом іменинника, сервіз та сувенірний телефонний довідник-путівник "Паспорт кіровоградця", виписаний на Олексія Кошурка.

переглядів: 643
16:55

…Стверджує українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього? Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить захист і розраду в сім’ї, де її підтримують, розуміють, жаліють.

переглядів: 1222
16:43

Десять років тому дівчинка Аня потрапила у притулок через асоціальний спосіб життя її матері, а потім виховувалась у прийомній сім’ї. Більше року тому дівчина дізналась, що будинок, в якому проживав її нині покійний дідусь, став належати іншим господарям.

переглядів: 605
16:37

Нещодавно в Києві за участі представника "ВГ" було підбито підсумки соціальної ініціативи "Samsung. Надія для дітей" 2012 – 2013 років від компанії "Samsung Electronics Україна".

переглядів: 723
16:26

Центральний розподільчий пункт-3А забезпечує електропостачання більшої частини житлового масиву й промислової зони одного із найбільших мікрорайонів Кіровограда – Балашівки. Тут знаходяться Кіровоградська районна лікарня, МРЕВ ДАІ, велика кількість підприємств.

переглядів: 654
16:19

Апеляційний суд області переглянув матеріали кримінального провадження стосовно 21-літнього кіровоградця Андрія П., який у липні минулого року, гасаючи з друзями на легковику "BMW", обстріляв зі страйкбольного автомата трьох пішоходів, у тому числі прокурорського працівника із сином.

переглядів: 640
13:40

В обставинах жахливої дорожньо-транспортної пригоди, що сталася наприкінці позаминулого літа на вулиці 40 років Перемоги в Кіровограді, розбирався недавно апеляційний суд області.

переглядів: 671
13:38

На крадіжці похідної сокири попався у квітні цього року в кіровоградському магазині "Велика кишеня" Володимир Ш., другокурсник технічного університету.

переглядів: 675
13:35

В організації незаконного грального бізнесу звинувачують 36-літнього кіровоградця.

переглядів: 698
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.30321 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua