МЕНЮ










11:41

Для того, щоб гарно відпочити, отримати нові враження, не обов’язково їхати кудись далеко. На Кіровоградщині існує безліч місць, де ви зможете приємно провести час та збагатитися яскравими емоціями.

переглядів: 2396
16:53

Позавчора в парку Перемоги міська влада відкрила першу в Кіровограді велодоріжку "Здоров’я". Цього ж дня тут відбулися перші перегони, в яких взяло участь близько сімдесяти юних і дорослих велосипедистів.

переглядів: 885
16:47

На ПАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів" повністю відмовилися від обігріву виробничих, адміністративних та інших приміщень газом. Теплом їх тепер забезпечують чотири казани на твердому паливі власного виробництва.

переглядів: 1035
16:31

"Не пущу в квартиру", "Не дам зіпсувати ремонт" – такі заяви почули працівники ПП "Кіровоградєвробуд" від деяких жителів будинку № 21 на вулиці Академіка Корольова, розпочинаючи роботи зі зміцнення стін цієї п’ятиповерхівки.

переглядів: 847
16:12

Кіровоградський міський голова Олександр Саінсус на нараді з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради за значні спортивні досягнення вручив грамоти Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету спортсменам Олені Гуцан і Дмитрові Яковенку.

переглядів: 841
15:58

Кіровоградських дітей та молодь активно залучають до занять фізичною культурою і спортом, а головне – їм є де займатися. У цьому запевнив журналістів у вівторок на прес-конференції начальник відділу культури та спорту Кіровоградської міської ради Олександр Куценко.

переглядів: 837
15:27

Головним завданням створеного на початку року комунального підприємства "Агентство розвитку міста Кіровоградської міської ради" є пошук інвесторів та залучення їхніх коштів в економічний, культурний, спортивний тощо розвиток обласного центру.
А його розвій – це нові робочі місця та підвищення якості життя кіровоградців. Щоб знайти потенційних інвесторів, працівники агентства беруть участь у бізнесових семінарах, форумах, презентаціях у різних містах України. На даний час агентство разом з партнерами в Кіровограді завершує реалізацію одного проекту і працює над розробленням та здійсненням ще десятьох.

переглядів: 1133
15:19

13 червня у Кіровоградській обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

переглядів: 786
15:12

Програмою розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Кіровограда на 2013 рік заплановано ремонт 32 покрівель будинків. Для цього у міському бюджеті передбачено 4,62 мільйона гривень.

переглядів: 850
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.32468 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua