МЕНЮ


16:36

Цього тижня секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков і члени міської комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації зустрілися з керівниками й представниками релігійних громад міста.

переглядів: 1071
16:21

У червні нинішнього року в Кіровограді було запроваджено нову маршрутну мережу. Про перші результати її апробації розповів заступник начальника міського управління розвитку транспорту та зв’язку Віктор Зубченко.

переглядів: 1238
16:05

Виконання програми розвитку міста Кіровограда до 2015 року стало головним питанням на нараді першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 1057
15:52

Інформаційна відкритість судів — це запорука довіри громадян до правосуддя та зміцнення авторитету судової влади. На цьому наголошувалося на розширеному засіданні керівників апеляційного суду області, територіального управління Державної судової адміністрації в області, голів, суддів і керівників апаратів місцевих загальних судів Кіровоградщини, предметом якого були підсумки роботи за січень – червень нинішнього року.

переглядів: 1487
15:35

Громадську раду при головному управлінні Міндоходів у Кіровоградській області обрано та затверджено 22 липня на установчих зборах.
Необхідність створення такого органу замість громадської ради, яка діяла при Державній податковій службі в Кіровоградській області, викликана реформуванням служби

переглядів: 1050
15:29

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок затвердив дату святкування Дня міста (21 вересня) та заходи щодо відзначення 259-річчя нашого обласного центру.

переглядів: 1097
15:03

Начальник міського відділу ведення обліку житла Валерій Пількін на прес-конференції в міській раді нагадав про програми, що дають можливість кіровоградцям, які перебувають на квартирному обліку, отримати доступне житло.

переглядів: 1150
14:55

Останнім часом на адресу влади надходять численні звернення мешканців гуртожитку, що на вулиці Героїв Сталінграда, 13, стосовно можливості безкоштовно приватизувати житлові приміщення у гуртожитку.

переглядів: 1150
14:47

Про діяльність обласного комунального підприємства "Бібліотечний колектор" дуже добре знають освітяни, але мало що про це відомо решті жителів Кіровоградщини. А виконують працівники підприємства дуже потрібну роботу, про що "ВГ" розповів виконувач обов’язків директора бібколектору Сергій Калєніч.
Невеликий колектив з одинадцятьох осіб безкоштовно забезпечує навчальні заклади краю підручниками стандартного, профільного, академічного рівнів навчання, а також частково художньою та науково-популярною, пізнавальною літературою (усе це надходить до бібколектору від видавців на замовлення Міністерства освіти і науки України).

переглядів: 1387
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.317 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua