МЕНЮ


14:26

У травні цього року до законодавства України було внесено ряд змін щодо перебування в закладах сфери розваг та ресторанного господарства дітей до 16 років. Зокрема, визначено, що неповнолітні особи можуть перебувати у вищезазначених установах після 22-ї години лише у присутності дорослих. Також діє Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму", яким забороняються гучний спів, вигуки, користування звуковідтворювальною апаратурою після 22-ї години.

переглядів: 897
12:51

У Кіровограді другого липня в галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка "50 найкращих світлин "National Geographic".

переглядів: 940
12:51

У вівторок в центрі надання адміністративних послуг, що вже півтора року діє на першому поверсі Кіровоградської міської ради, відбувся День відкритих дверей. Відвідали центр і представники влади – зокрема, міський голова Олександр Саінсус та координатор центру Антон Шевченко ознайомили з його роботою голову облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка та першого заступника голови ОДА Віктора Серпокрилова.

переглядів: 697
12:50

Днями на Кіровоградщині інспектори Державтоінспекції спільно з представниками ЗМІ нагадували водіям про уважність та відповідальність за кермом, демонструючи соціальні відеоролики. Фільми демонстрували порушникам, які розмовляють під час руху по мобільному телефону та не користуються пасками безпеки.

переглядів: 737
12:48

Наприкінці весни працівники міліції регіону розпочали проведення операції «Мак-2013». Подібні заходи щороку проводяться на території всієї держави.

переглядів: 749
12:46

З 1 липня нинішнього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії».

переглядів: 1449
12:44

У теплу пору року на вулицях та шляхах обласного центру збільшується кількість порушень правил дорожнього руху водіями двоколісного транспорту. Досить часто нехтування правилами призводить до сумних наслідків: скоєння дорожньо-транспортних пригод.

переглядів: 869
11:38

Прокуратура Голованівського району Кіровоградщини відкрила кримінальне провадження за фактом хуліганських дій, які мали місце у с. Розкішне між двома працівниками Голованівського райвідділу міліції та сімейною парою з Росії.

переглядів: 541
« 1 2 3 ... 12 13 14 »
pgt 0.39374 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua