МЕНЮ


10:09

Мінрегіон України оголосив результати конкурсу "Кращі будинки та споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію в Україні в 2012 році", повідомляє прес-служба відомства. У переліку переможців – об’єкти Донецька, Черкас, Вінниці, Кіровограда, Києва, а також Донецької, Вінницької та Львівської області.

переглядів: 701
17:11

З метою попередження аварійних ситуацій та нещасних випадків територіальне управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області рекомендує керівникам підприємств та організацій вжити заходи для недопущення надзвичайних ситуацій під час ведення робіт на відкритому просторі.

переглядів: 842
17:11

У зв’язку зі зростанням кількості нещасних випадків на нафтобазах та АЗС за дорученням голови Держгірпромнагляду України в області розпочинаються перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах зазначеної галузі.

переглядів: 2391
17:10

Двоє чоловіків без постійного місця проживання разом вживали оковиту, потім посварилися, після чого в хід пішли підручні засоби. Через кілька днів від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер. Підозрюваного затримано, йому загрожує до десяти років ув’язнення.

переглядів: 733
16:52

Сьогоднішня апаратна нарада першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради була присвячена критичним публікаціям у місцевих засобах масової інформації, які з’явилися протягом минулого тижня.

переглядів: 841
10:04

Рейтинги ВУЗов полезны не только абитуриентам. Пользу из этого может почерпнуть государство, чтобы планировать госзаказы на специалистов для развития необходимых сфер хозяйства; работодатели смогут реально оценить уровень выпускников и компании, которые получат возможность рекламировать свои услуги, делая популярным свой бренд. Свою выгоду  может извлечь и компания-инвестор, инвестируя в потенциальных работников.

переглядів: 1026
15:40

Наприкінці липня жителям області не зайве згадати про правила пожежної безпеки під час відпочинку. Адже вогнище, розкладене на галявині, або необережно кинутий сірник можуть накоїти багато лиха. А суховії лише сприятимуть розповсюдженню пожежі на велику площу.

переглядів: 704
14:26

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у серпні 2013 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 726
« 1 2 3 ... 12 13 14 »
pgt 0.46207 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua