МЕНЮ


15:56

Податковий агент, який застосовує податкову соціальну пільгу до нарахованої платнику податку місячної заробітної плати, повинен провести перерахунок суми нарахованого доходу та наданої ПСП.

переглядів: 983
15:56

Останнім днем подання податкової декларації за II квартал поточного року буде 9 серпня 2013 року. Останнім днем сплати суми податкового зобов’язання зазначеної у податковій декларації – 19 серпня 2013 року.

переглядів: 761
15:19

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко відреагував на інцидент із побиттям правоохоронцями сімейної пари у Голованівському районі.

переглядів: 762
14:26

У травні цього року до законодавства України було внесено ряд змін щодо перебування в закладах сфери розваг та ресторанного господарства дітей до 16 років. Зокрема, визначено, що неповнолітні особи можуть перебувати у вищезазначених установах після 22-ї години лише у присутності дорослих. Також діє Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму", яким забороняються гучний спів, вигуки, користування звуковідтворювальною апаратурою після 22-ї години.

переглядів: 897
12:51

У Кіровограді другого липня в галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка "50 найкращих світлин "National Geographic".

переглядів: 940
12:51

У вівторок в центрі надання адміністративних послуг, що вже півтора року діє на першому поверсі Кіровоградської міської ради, відбувся День відкритих дверей. Відвідали центр і представники влади – зокрема, міський голова Олександр Саінсус та координатор центру Антон Шевченко ознайомили з його роботою голову облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка та першого заступника голови ОДА Віктора Серпокрилова.

переглядів: 697
12:50

Днями на Кіровоградщині інспектори Державтоінспекції спільно з представниками ЗМІ нагадували водіям про уважність та відповідальність за кермом, демонструючи соціальні відеоролики. Фільми демонстрували порушникам, які розмовляють під час руху по мобільному телефону та не користуються пасками безпеки.

переглядів: 737
12:48

Наприкінці весни працівники міліції регіону розпочали проведення операції «Мак-2013». Подібні заходи щороку проводяться на території всієї держави.

переглядів: 749
12:46

З 1 липня нинішнього року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії».

переглядів: 1449
1 2 »
pgt 0.4105 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua