МЕНЮ


12:28

Сьогодні на сесії депутати Кіровоградської міської ради підтримали проект рішення про створення трьох центрів первинної медико-санітарної допомоги на базі міських поліклінічних закладів. Цим рішенням фактично дано старт у Кіровограді медичній реформі, суть якої полягає у розмежуванні першого та другого рівнів надання медичної допомоги, розвитку сімейної медицини, збільшенні фінансування й посилення матеріально-технічного забезпечення первинної медичної ланки й таке інше.

переглядів: 1015
09:38

В умовах створення «технологічно-комп’ютеризованого» суспільства надзвичайно актуальним постає питання розвитку інформаційної взаємодії між різними установами та організаціями. Одним з таких питань є формування та подання різного роду звітності. Сьогодні Пенсійний фонд приймає звіти до системи персоніфікованого обліку від страхувальників, які мають більше 5 найманих працівників, обов’язково на електронних носіях. Але при цьому з наданням паперового оригіналу. В системі подання звітів в електронній формі з використанням електронного цифрового підпису оригіналом є електронний документ, що надійшов від страхувальника.

переглядів: 1026
08:50

2 липня у с.Велика Чечеліївка під час робіт у колодязі загинув 37-річний місцевий житель. Після отримання повідомлення рятувальники прибули на місце події та вилучили небіжчика на поверхню.

переглядів: 808
08:32

У середу міський голова Олександр Саінсус разом з працівниками управління економіки Кіровоградської міської ради і місцевими журналістами ознайомилися з роботою ТОВ "Імекс ЛТД".

переглядів: 936
pgt 0.39824 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua