МЕНЮ


11:34

28 червня біля пам’ятника Т.Шевченку в Кіровограді відбулися урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 17-ї річниці Конституції України.

переглядів: 605
11:31

Напередодні Дня Конституції України та Дня молоді міський голова Олександр Саінсус зустрівся з представниками молодого покоління кіровоградців – школярами, студентами, лідерами громадських організацій, педагогами, медичними працівниками, робітниками і службовцями, які в навчанні та праці досягли значних успіхів.

переглядів: 660
11:29

В обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького відбулася урочиста церемонія нагородження переможців обласного конкурсу “Молода людина року - 2013".

переглядів: 808
11:26

Стан реалізації у Кіровограді ініціатив Президента України щодо створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу – така головна тема понеділкової наради міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 684
11:20

З 1 липня 2013 року жінкам в Україні зараховуватиметься до страхового стажу період так званої декретної відпустки. Про це повідомив директор Департаменту пенсійного забезпечення та соціального захисту інвалідів Микола Шамбір.

переглядів: 701
11:15

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко та кіровоградський міський голова Олександр Саінсус взяли участь у виїзному засіданні наглядової ради регіонального фонду підтримки підприємництва, що відбулось на базі приватної швейної майстерні “Мрія”.

переглядів: 823
11:12

У травні цього року до законодавства України внесено ряд змін щодо перебування в закладах сфери розваг та ресторанного господарства дітей до 16 років. Зокрема, визначено, що неповнолітні особи можуть знаходитися у вищезазначених закладах після 22-ї години лише в супроводі дорослих. Також діє Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, яким забороняються гучний спів, вигуки, користування звуковідтворювальною апаратурою після 22-ї години.

переглядів: 717
11:07

Голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко відреагував на побиття правоохоронцями сімейної пари у Голованівському районі.

переглядів: 803
11:02

З 1 липня реєстраційні справи юридичних осіб і фізосіб – підприємців будуть передані підрозділам Укрдержреєстру.

переглядів: 655
1 2 »
pgt 0.41264 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua