МЕНЮ


16:09

5 липня в Олександрії рятувальникам довелося діставати з ями шістьох цуценят.

переглядів: 650
16:09

5 липня за номером «101» звернулися працівники «швидкої» з селища Онуфріївка. Фельдшер повідомила, що потрібно дістати з водопропускної споруди 50-річного чоловіка, який при падінні зазнав ушкоджень.

переглядів: 731
16:06

Сьогодні секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков відвідав управління соціального захисту населення Кіровської районної у місті Кіровограді ради з приємною місією – вручив почесну грамоту облдержадміністрації заступнику начальника управління депутату міської ради Олені Костенко. Нагороду Олена Володимирівна отримала за сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції.

переглядів: 702
12:54

Це на 8 мільйонерів більше ніж за минулорічну кампанію декларування. Найчастіше мільйонні доходи, що декларувалися громадянами за 2012 рік отримувалися із операцій з інвестиційними активами, доходи від продажу рухомого та нерухомого майна. Сукупно, такі громадяни повинні сплатити до бюджету податку з доходів фізичних осіб біля 800 тис. грн. граничним терміном до 1 серпня.

переглядів: 622
12:46

5 липня відбулося засідання Колегії Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області. На засіданні Колегії було озвучено результати роботи у першому півріччі та пріоритетні напрямки діяльності. У роботі Колегії взяли участь начальники підпорядкованих підрозділів та керівний склад Управління.

переглядів: 799
09:43

Фахівці Держфінінспекції в Кіровоградській області під час ревізії Долинської міської ради виявили порушень, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 400 тис. грн.

переглядів: 705
pgt 0.44466 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua