МЕНЮ


16:27

Міжнародний фестиваль Бест Сіті - місто рок-н-ролу з чотирма концертними майданчиками, спортивними турнірами та арт-розвагами - відкриється 12 липня у парку відпочинку «Новоселиця» під Дніпропетровськом. Напередодні старту музичного фестивалю «The Best City.UA» його ініціатор і голова організаційного комітету, віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул розповів Укрінформу про ставлення до національної культури, як Україні доводиться боротися за своє ім'я у світі та які наші шанси наблизитися до репутації провідних європейських країн.

переглядів: 782
15:36

26-27-28 июля — шестой Фестиваль музыки и актуального искусства «Соседний МИР» пройдет в Судаке!
Каждый год на солнечном побережье Крыма проходит уникальное и атмосферное событие –фестиваль «Соседний МИР». И в этом году он пройдет уже в шестой раз! Мы предлагаем вам оставить пыльные и душные города, и отправиться на море! В этом году Фестиваль пройдет в жемчужине черноморского побережья – городе Судаке, оставив в памяти яркие впечатления о незабываемых трех днях на год вперед!

переглядів: 913
11:53

13 липня 2013 року, у суботу, вашій увазі пропонуємо концерт, підготовлений творчими колективами Новоукраїнського району. Потім співробітники заповідника-музею І.К.Тобілевича (Карпенка-Карого) Хутір Надія проведуть екскурсії по території заповідника, меморіальному музею та першому на Україні і єдиному у світі музею історії українського хореографічного мистецтва.

переглядів: 1005
11:49

На початку тижня до Кіровоградського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що знаходиться на вулиці Тельмана, завітала численна делегація посадовців і журналістів.

переглядів: 873
11:15

Інспектори "Кіровоградрибоохорони" під час рейду в Світловодському районі, що проводили спільно з працівниками Світловодського МРВ міліції, впіймали на гарячому браконьєрів.

переглядів: 790
pgt 0.41976 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua