МЕНЮ


18:05

Капітальні ремонтні роботи в будинку на вулиці Академіка Корольова, 21 в Кіровограді проходять відповідно до затвердженого графіка. Про це "ВГ" повідомив начальник міського управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.

переглядів: 719
17:52

Удар електрошокером, зв’язування скетчем та проїзд у багажнику до найближчої лісосмуги – саме так розрахувалися пасажири за проїзд у таксі.

переглядів: 868
17:34

У прокуратурі області під головуванням прокурора Кіровоградщини Сергія Ленського відбулося засідання колегії присвячене підсумками роботи за перше півріччя поточного року.

переглядів: 780 / коментарі (1)
17:23

Прокуратура області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому стосовно державного виконавця, який вимагав та отримав неправомірну вигоду.

переглядів: 860
17:18

У вівторок в аеропорту "Кіровоград" приземлилися британці на літаках виробництва 30-х – 40-х років.

переглядів: 817
15:03

Сервіс «Пульс» запроваджено ще в січні 2012 року. Він попереджує: труднощі в спілкуванні, некоректне ставлення, перевищення повноважень, неякісне обслуговування. За час своєї роботи «Пульс» зарекомендував себе не тільки як ефективний сервіс для платників, який працює за принципом call-back - зворотній дзвінок про результат, а й як повноцінний консультаційний центр.

переглядів: 888
15:02

Відповідно до п.2.9 р.2 Порядку реєстрації, опломбування та застосування реєстраторів розрахункових операцій за товари (послуги), затвердженого наказом ДПА України від 01.12.2000 № 614 зі змінами та доповненнями (далі - Порядок), для перереєстрації реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО) з метою використання його в іншій господарській одиниці суб’єкт господарювання подає до органу ДПС за місцем реєстрації РРО заяву довільної форми, у якій зазначена сфера застосування РРО, реєстраційне посвідчення з відміткою, при потребі, про зняття РРО з обліку, а також визначені п.2.3 р.2 Порядку документи на господарську одиницю.

переглядів: 947
15:01

Відповідно до п.п.а та б п.185.1 Податкового кодексу об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів і послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України. Тому кошти, не пов’язані з такими взаємовідносинами між суб’єктами господарювання, не підпадають під об’єкт оподаткування.

переглядів: 1064
15:00

Якщо реквізити документа, зазначені платником під час його реєстрації в Єдиному реєстрі, не відповідають тим, що містяться у податковій накладній, такий документ не можна вилучити з Єдиного реєстру, і він не може бути підставою для формування податкового кредиту покупцем.

переглядів: 869
pgt 0.44719 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua