МЕНЮ


14:31

У середу в Кіровоградському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання “круглого столу”, на якому обговорювалися питання соціального захисту матері та дитини.

переглядів: 1003
14:23

Наприкінці минулого тижня секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков та начальник міського відділу культури і туризму Анна Назарець зустрілися з керівниками готелів міста й розглянули перспективи співпраці між міською владою та бізнесом.

переглядів: 790
14:17

Про стан реалізації програми соціального супроводу родин, дітей, молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах, йшлося на прес-конференції у вівторок, під час якої із журналістами спілкувався директор Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

переглядів: 794
14:09

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради на своєму засіданні у вівторок розглянув вісімнадцять питань, хоча на розгляд їх було винесено двадцять два.

переглядів: 725
13:54

Ця інформація прозвучала на засіданні робочої групи “Сталий регіональний економічний розвиток, бізнес-клімат, міжнародна інтеграція і співпраця” обласного комітету з економічних реформ, яке провів перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов.

переглядів: 750
13:50

Міська влада спрямовує зусилля на створення в Кіровограді сприятливого підприємницького клімату, поступово реалізуючи соціальні ініціативи Президента України у сфері розвитку малого та середнього бізнесу. На цьому наголосила заступник начальника управління економіки міської ради Аліна Пузакова на засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

переглядів: 698
13:23

Дитячий оздоровчий табір “Бригантина”, що в Новоархангельському районі, по праву вважається одним із кращих місць відпочинку та оздоровлення дітей на Кіровоградщині. У тому, що це дійсно так, переконався й голова ОДА Андрій Ніколаєнко, який днями відвідав цей заклад.

переглядів: 961
13:06

З метою більш змістовної діяльності з освітянською громадськістю міста та створення комфортніших умов для роботи з учителями з 1 липня міський Будинок учителя знаходиться в приміщенні кібернетико-технічного коледжу за адресою: м. Кіровоград, вулиця Дворцова, 41/26.

переглядів: 761
13:01

У червні в Кіровограді відбувся семінар голів первинних ветеранських організацій, на якому розглядався ряд питань, пов’язаних з обслуговуванням людей похилого віку. Ветерани, зокрема, висловили побажання, аби у нашій газеті була надрукована інформація стосовно соціальних відділів та магазинів, які працюють в обласному центрі.

переглядів: 832
1 2 3 »
pgt 0.43282 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua