МЕНЮ


13:49

Платники єдиного податку І та ІІ груп, які здійснюють кілька видів господарської діяльності, повинні застосовувати максимальний розмір ставки податку, встановленої для обраних видів діяльності. Це стосується і ситуації, коли фізичні особи-підприємці-платники єдиного податку здійснюють діяльність на територіях більш як однієї сільської, селищної або міської ради.

переглядів: 698
13:49

Своєчасний та кваліфікований розгляд звернень громадян є одним із пріоритетних напрямів для територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, що забезпечує зворотній зв’язок із громадськістю.

переглядів: 712
13:48

Фізичні особи – підприємці, що здійснюють свою діяльність на загальній системі оподаткування, повинні вести Книгу обліку доходів і витрат (далі – Книга) та мати підтверджуючі документи щодо походження товару. Форму та порядок ведення Книги затверджено наказом ДПС України від 24.12.2010 №1025.

переглядів: 805
13:48

Авансові внески для фізичних осіб – підприємців - платників єдиного податку першої і другої груп нараховуються органами державної податкової служби. Підставою для нарахування авансових внесків є заява платника щодо розміру обраної ставки єдиного податку, заява щодо періоду щорічної відпустки та/або заява щодо терміну тимчасової втрати працездатності.

переглядів: 810
13:47

Податківці працюють у напрямку зменшення такого негативного поняття, як «тіньова економіка». Проте, на жаль, трапляються випадки недотримання податкового законодавства, як зі сторони роботодавця, так і зі сторони працівників.

переглядів: 772
11:24

Итак, пришло время объявлять программу по дням! Хотя до фестиваля еще неделя, мы решили вывесить наше отличное расписание, так как это еще один повод поехать на фестиваль «Соседний МИР»! Первый день фестиваля будет называться «Встреча», и это название имеет неоднозначный смысл!

переглядів: 826
11:14

16 липня 1990 Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Документ підписав перший заступник голови Верховної Ради Іван Плющ, оскільки посада голови на той момент була вакантною.

переглядів: 902
10:52

За попередніми даними, 19-річна кіровоградка вирішила «підзаробити», обікравши помешкання 41-річного місцевого жителя. До того ж, для здійснення цих намірів, вона втягнула у злочин ще й трьох своїх неповнолітніх друзів, 17 та 14 років.

переглядів: 652
1 2 »
pgt 0.40464 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua