МЕНЮ


15:02

З метою спрощення процедури отримання послуг електронного цифрового підпису від Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту (далі – АЦСК ІДД) запроваджено нові форми реєстраційних документів.

переглядів: 695
15:01

Новостворені суб`єкти господарювання, які протягом 10 днів з дня держреєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановлені для ІІІ-VI груп, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

переглядів: 792
15:00

Починаючи з 2013 року користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Саме для цього реєстратори розрахункових операцій мають бути оснащені електронними стрічками, на яких формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації Міністерства.

переглядів: 710
14:59

Нещодавно начальник Кіровоградської ОДПІ ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Постриганенко зустрівся з представниками бізнесової ланки, аби обговорити проблемні питання щодо своєчасного переходу суб‘єктів господарювання – користувачів РРО на сучасні моделі касових апаратів.

переглядів: 726
14:59

В ході перевірки одного з підприємств області, яке здійснює діяльність з будівництва, ремонту та утримання автомобільних доріг фахівцями органів Міндоходів у Кіровоградській області виявлені численні порушення вимог податкового законодавства. За результатами перевірки суб’єкту господарювання донараховано податків разом із штрафними санкціями на загальну суму 9,7 млн. гривень.

переглядів: 906
13:24

В Кіровоградській облдержадміністрації за участі заступника голови ОДА Олександра Чернявського наприкінці минулого тижня пройшов навчально-методичний семінар на тему "Радонові ризики. Виконання протирадонових заходів. Контроль якості робіт".

переглядів: 866
13:23

Наприкінці минулого тижня під головуванням заступника кіровоградського міського голови Ігоря Василенка та за участі начальника управління економіки міськради Олени Осауленко відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

переглядів: 935
pgt 0.40005 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua