МЕНЮ


17:11

З метою попередження аварійних ситуацій та нещасних випадків територіальне управління Держгірпромнагляду у Кіровоградській області рекомендує керівникам підприємств та організацій вжити заходи для недопущення надзвичайних ситуацій під час ведення робіт на відкритому просторі.

переглядів: 845
17:11

У зв’язку зі зростанням кількості нещасних випадків на нафтобазах та АЗС за дорученням голови Держгірпромнагляду України в області розпочинаються перевірки стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах зазначеної галузі.

переглядів: 2398
17:10

Двоє чоловіків без постійного місця проживання разом вживали оковиту, потім посварилися, після чого в хід пішли підручні засоби. Через кілька днів від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер. Підозрюваного затримано, йому загрожує до десяти років ув’язнення.

переглядів: 737
16:52

Сьогоднішня апаратна нарада першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками структурних підрозділів виконавчих органів міської ради була присвячена критичним публікаціям у місцевих засобах масової інформації, які з’явилися протягом минулого тижня.

переглядів: 843
pgt 0.46894 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua