МЕНЮ


13:53

Сама назва мікрорайону вказує на осадження його українцями: росіяни ковалів називали “кузнецами”. Про існування Ковалівки згадує єлисаветградський міський голова (1878 – 1905) Олександр Пашутін. Опублікована ним інформація про розмежування земель Нової Сербії, рапорт 1766 року про складання плану забудови форштадту, повідомлення, що в 1774 та 1776 роках у слобідці Ковалівці були епідемії, свідчать про появу цього мікрорайону нинішнього Кіровограда разом з містом. Можливо, раніше.

переглядів: 759
13:44

З 1 липня 2013 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії", яким внесено зміни до законів України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування".

переглядів: 664
13:24

За останні роки спостерігаються позитивні тенденції у досягненні ґендерної рівності. Наприклад, підвищення економічної активності жінок порівняно з чоловіками. Однак залишається значною нерівність між ними на ринку праці: жінки не мають тих переваг, що мають чоловіки. По-перше, жінкам, які бажають працювати, важче знайти роботу, ніж чоловікам. По-друге, навіть знайшовши роботу, жінки отримують нижчу заробітну плату та інші виплати, ніж їхні колеги чоловіки на тих же посадах. Жінки, як і раніше, змушені погоджуватися на низькооплачувану роботу через відсутність інших пропозицій або щоб поєднувати професійну діяльність із сімейними обов’язками. Чоловіки ж з подібними труднощами не стикаються.

переглядів: 471
13:11

Начальник управління МВС України в Кіровоградській області генерал-майор міліції Костянтин Пожидаєв розповів 17 липня на прес-конференції про результати службового розслідування перебігу подій у Врадіївці, озвучені до того на засіданні колегії МВС України.
Результатом цього розслідування стало звільнення з органів внутрішніх справ 12 працівників міліції Миколаївської області, звільнення із займаних посад трьох і попередження про неповну посадову відповідність іще трьох.

переглядів: 1124 / коментарі (1)
13:03

З початку року за вчинення насильства у сім’ї до адміністративної відповідальності притягнуто понад дві тисячі осіб.

переглядів: 507
12:52

Набув чинності вирок Петрівського районного суду Кіровоградської області стосовно місцевого мешканця, який незаконно збував спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.

переглядів: 577
12:32

12 липня в дніпропетровському заміському парку "Новоселиця" стартував міжнародний музичний фестиваль The Best City.UA. Побували на ньому й наші кореспонденти – Ігор Толмачов (фото) та Наталія Піцюка.

переглядів: 844
12:24

У Світловодську на базі яхт-клубу "Кристал" пройшов кубок Кременчуцького водосховища з вітрильного спорту. В змаганнях узяли участь екіпажі 32 яхт з Черкас, Світловодська, Кременчука, Комсомольська та інших міст.

переглядів: 562
14:31

У середу в Кіровоградському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося засідання “круглого столу”, на якому обговорювалися питання соціального захисту матері та дитини.

переглядів: 1010
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.48878 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua