МЕНЮ


12:18

Про це повідомив на прес-конференції директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Шевченко.

переглядів: 521
12:07

“Собирать сокровища нужно не на земле, где все тленно, а на небесах... и, переводя это на язык обыденный, нужно сказать – ценность не в тех или иных формах эмпирического существования, а – в душе человеческой”, – писав у своєму дослідженні “Человеческая мудрость и Премудрость Божья” 29-літній уродженець Єлисаветграда Георгій Флоровський, перебуваючи на початку 1920-х років у болгарській столиці. Протоієрей Флоровський-молодший належить до тієї категорії непересічних особистостей, народжених у нашому краї, які здобули світове визнання та закінчили свій земний шлях за межами батьківщини. Життєпис Георгія Флоровського в певній мірі є типовим для інтелігенції періоду зміни соціально-політичних умов і увібрав розмаїття географічних назв. Європейські міста (Софія, Прага, Бєлград, Париж), американські (Нью-Йорк, Прінстон, Трентон) стали свідками розвитку, становлення та зміцнення авторитету Георгія Васильовича як філософа, богослова, відомого діяча екуменічного (об’єднання християнських церков) руху, засновника Всесвітньої ради церков.

переглядів: 614
11:54

…Ковалівка. Мікрорайон Кіровограда, давніх витоків якого ми практично не знаємо. При написанні книги “Кавалерія на Інгулі. Від Єлисаветградського училища до кінної школи ім. Будьонного” мені зустрілися деякі матеріали з історії цього колишнього передмістя.

переглядів: 599
11:47

Донор (з грецької “той, хто дарує”) – це Людина з великої літери, котра в ім’я порятунку чужого життя ділиться власною кров’ю. Донорська кров щодня потрібна дорослим і дітям, в пологових будинках і онкологічних клініках, у реанімаційних відділеннях і операційних. Серед тих, кому знадобиться донорська кров або її компоненти, можете виявитися ви або ваші близькі.

переглядів: 568
11:43

Авторитет служби зайнятості значною мірою залежить від виконання комплексу заходів активної політики зайнятості та оперативного задоволення потреб роботодавців. Сучасні можливості державної служби зайнятості викликають зацікавленість у співпраці, до якої з кожним роком залучається все більше роботодавців. Вони отримують широкий спектр соціальних послуг служби зайнятості, зокрема підбір необхідних працівників, організація професійного навчання безробітних на замовлення роботодавця, допомога в організації громадських робіт та інш.

переглядів: 2052
10:45

Зупинивши за порушення правил дорожнього руху водія таксі, працівники ДАІ викрили у скоєнні крадіжки його пасажира.

переглядів: 527
10:33

Конфлікт, що виник між двома жителями одного із сіл Олександрійського району, закінчився трагічно. Чоловік ударив іншого ножем, внаслідок чого той помер. Підозрюваного правоохоронці затримали. Максимальний термін покарання, який загрожує йому за скоєне, – до 15 років ув’язнення.

переглядів: 454
10:17

У Кіровоградській області задекларували свої доходи 20 мільйонерів. Це на 8 мільйонерів більше, ніж за минулорічну кампанію декларування, повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів в області.

переглядів: 564
09:57

Про це повідомив заступник голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України Олександр Кравчук на брифінгу.

переглядів: 487
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.44736 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua