МЕНЮ


17:05

Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників міста, яка традиційно проходить напередодні початку навчального року, була присвячена пам’яті видатного педагога, як говорять, вчителя вчителів, Василя Сухомлинського, якому цього річ святкуватимуть 95 років від дня народження.

переглядів: 1582
16:24

На адресу редакції надійшов лист від батьків хлопчика Максима, який потребує вашої допомоги.
Справжньою трагедією для нашої сім’ї стала важка хвороба нашого трирічного синочка Максимчика. Лікарі України не в змозі його вилікувати. Куди ми тільки не звертались. Вже рік його лікуємо, але ніяка терапія йому не допомагає, навпаки, хвороба прогресує. Десяток медикаментів у максимальних дозах нітрохи не допомогли.

переглядів: 1216
15:40

Як уже інформувало головне управління Пенсійного фонду в області, до законодавства України внесено зміни, що стосуються пенсійного забезпечення осіб, які отримують виплати у зв’язку з втратою годувальника. Зважаючи на запитання, що надходять від жителів області, у тому числі читачів та радіослухачів, надаємо більш детальне роз’яснення з цього приводу.

переглядів: 4636 / коментарі (2)
15:26

Першого вересня в Україні відзначали День підприємця. Задля вшанування цих енергійних, підприємливих і сміливих людей, які, розпочавши власну справу, взяли відповідальність не лише за себе та добробут своєї родини, а і створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари та послуги, наповнюють бюджет міста, держави, що надає можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми, у стінах міської ради відбулись урочистості за участі відомих у місті представників приватного бізнесу.

переглядів: 1023
13:25

Ним виявився 22-річний житель обласного центру. За місцем проживання підозрюваного правоохоронці вилучили кілька десятків капсул «Трамадолу», який він планував у подальшому збути. За подібні дії чоловіку загрожує до десяти років ув’язнення.

переглядів: 979
16:14

До чергової частини Кіровоградського МВ УМВС в області звернувся 46-річний кіровоградець із заявою про викрадення з його автомобіля портмоне з банківськими картками.

переглядів: 951
14:44

Скульптура Наталки-Полтавки, якою хочуть прикрасити Театральну площу в Кіровограді, повинна мати обличчя Марії Заньковецької, котра й зіграла вперше на професійній сцені роль цієї героїні Івана Котляревського.

переглядів: 1215
13:57

П’ятдесят цьогорічних першокласників з багатодітних сімей отримали від влади перші у своєму житті шкільні рюкзаки з усім необхідним для школяра приладдям.

переглядів: 1034
09:56

На адресу кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса та голови міської топонімічної комісії секретаря міської ради Ігоря Волкова надійшла подяка від рідних та нащадків Якова й Любові Шульгиних за вшанування цих видатних людей, які залишили вагомий слід в історії нашого міста.

переглядів: 1305
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.47008 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua