МЕНЮ


16:45

У Кіровограді 2 вересня на Олексіївці, у дитячому будинку “Барвінок”, урочисто відкрито другу групу дошкільної освіти. Відтепер 40 малюків мають змогу відвідувати дошкільний заклад у себе в мікрорайоні.

переглядів: 1230
16:41

Першого вересня в усіх школах Кіровограда відбулося свято, присвячене Дню знань.
Міський голова Олександр Саінсус уже за традицією був присутній на урочистій лінійці в 14-й школі. Він привітав учнів, батьків, колектив закладу з початком навчального року, побажав школярам міцних знань, гарних вражень та задоволення від навчання.

переглядів: 930
16:26

У зв’язку із проведенням у Кіровограді всеукраїнської виставки “Агро-Експо-2013" заступник міського голови Ігор Василенко провів засідання робочої групи з організації цього масштабного заходу, який триватиме з третього по п’яте жовтня.

переглядів: 21479
16:23

Кіровоградська міська влада відреагувала на публікацію в засобах масової інформації щодо незаконного продажу спиртних напоїв у нічний час у магазині по вулиці Волкова, 28. Мешканці навколишніх будинків висловили своє обурення шумом, який створює така нічна торгівля.

переглядів: 1007
16:13

Багатьох не байдужих до минулого Кіровограда людей, у тому числі депутатів, освітян, істориків та громадських діячів, зібрала позавчора у будинку міської ради презентація книги Сергія Шевченка "Шульгини: інгульська сторінка". Цю книжку видало нинішнього року видавницто "Імекс-ЛТД" за кошти, виділені міською радою. Видання стало десятим у серії "Єлисаветградське коло" (такої собі місцевої "Жизни замечательных людей"), заснованої в рамках регіонального проекту "Історія рідного краю".

переглядів: 1112
14:00

Останніми роками міська влада приділяє значну увагу тим медичним закладам, де лікуються найменші кіровоградці. "ВГ" вже розповідала про капітальний ремонт дитячого інфекційного відділення центральної міської лікарні. Зроблено його і в дитячій стоматологічній поліклініці.

переглядів: 1170
13:57

Міліція продовжує роз’яснювати народу, як не стати жертвою шахрайства. Поради на цю вічно актуальну тему в черговий раз опубліковано недавно на офіційному сайті управління МВС в області.

переглядів: 1066
13:38

Ольга Цюпка має унікальне захоплення. Закінчивши мистецький факультет Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка, почала виготовляти венеціанські маски – традиційний символ венеціанських карнавалів.
Робляться вони з пап’є-маше, прикрашаються хутром, тканинами, дорогоцінним камінням та пір’ям. Кожна маска має своє призначення, формує певний образ, має назву.

переглядів: 1872
pgt 0.48914 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua