МЕНЮ


13:57

Позавчора, коли у Буенос-Айресі проходили вибори президента Міжнародного олімпійського комітету, одним із учасників яких був і наш Сергій Бубка (на жаль, він не переміг – обрали німця Томаса Баха), в українських школах відбулися запроваджені у 2005 році з його, Бубки, ініціативи олімпійські уроки. Кореспонденти "Вечірки" побували цього дня у деяких кіровоградських школах і стали там очевидцями справжніх свят – спортивних, спрямованих на пропаганду серед юні здорового способу життя, на що країну націлює і Президент (є така його ініціатива "Діти – майбутнє України").

переглядів: 658
13:54

Влада Кіровограда врахувала недоліки в роботі житлово-комунального господарства, які траплялися в попередньому опалювальному сезоні. У цьому запевнив учасників недавнього засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник кіровоградського міського голови Володимир Каніщев.

переглядів: 608
13:49

Таке рішення прийняли члени комісії з питань почесних звань та нагород, засідання якої провів її голова – перший заступник кіровоградського міського голови Влодимир Каніщев.

переглядів: 624
13:44

Відповідно до програми "Центральний регіон-2015", на 2013 рік у Кіровограді було заплановано будівництво чотирьох та реконструкцію п’яти спортивних майданчиків. Але вже з початку цього року в обласному центрі їх збудовано 16 та реконструйовано 7.

переглядів: 586
13:38

Реформування маршрутної мережі у Кіровограді наближається до завершення. Вже пройшли два з трьох її етапів – відбулись конкурси на право перевезення пасажирів у громадському транспорті, внесено певні зміни до маршрутної мережі. Третій етап, який, до речі, передбачає й запровадження системи GPS-навігації для посилення контролю за роботою перевізників, заплановано провести наприкінці вересня – початку жовтня цього року.

переглядів: 676
13:30

На початку навчального року велика сім’я педагогів міста поповнилась випускниками вишів, а 9 вересня на базі НВК "Кіровоградський колегіум" центром методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради було розпочато місячник молодого вчителя-стажиста "Вінок Сухомлинському", присвячений 95-річчю від дня народження великого педагога-земляка.

переглядів: 982
12:29

У перший тиждень вересня у Кіровограді з метою впорядкування торгівлі та ліквідації стихійної торгівлі на вулицях Преображенській (біля Центрального ринку), Добровольського, Короленка (біля магазину “АТБ”), Жовтневої Революції (від магазину “АТБ” до ринку “Босфор”) проведено рейди, в яких взяли участь спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, спеціалізованої інспекції міської ради, співробітників міліції та дружини міської ради.

переглядів: 517
11:53

Силами спеціалістів служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради для дітей, родини яких потрапили у складні життєві обставини, була організована яскрава і видовищна святкова програма з нагоди початку нового навчального року.

переглядів: 623
11:16

Як відомо, більшість житлових будинків у Кіровограді обслуговують ЖЕКи та КРЕПи, є й такі, якими управляють ОСББ, правда, їх досить мало, чим стурбована місцева влада, що взяла курс на створення таких об’єднань. А є ще й третя категорія – кооперативні будинки. І проблем у їх обслуговуванні нерідко не тільки не менше, а навіть більше, ніж в інших.

переглядів: 6035 / коментарі (17)
1 2 »
pgt 0.43421 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua