МЕНЮ


14:52

Останнім часом в обласному центрі збільшилась кількість незаконних заволодінь транспортними засобами. Так, за повідомленням прес-служби ДАІ, з початку нинішнього року уже зареєстровано 14 таких випадків. Державтоінспекція зі свого боку проводить профілактичну роботу щодо запобігання злочинам зазначеної категорії, проводить відповідні розшукові дії щодо повернення власникам їх автомобілів.

переглядів: 750
14:14

Незадовго до Дня міста Кіровограда, відзначення якого цьогоріч відбудеться 21 вересня, на щовівторковій прес-конференції у міській раді керуюча справами виконавчого комітету міської ради Лідія Єльчанінова, начальник міського відділу культури і туризму Анна Назарець та керівник організаційного відділу міської ради Олена Разуменко розповіли про заплановані на святкову суботу заходи.

переглядів: 1086
13:37

Реформуючи мережу маршрутів громадського транспорту Кіровограда, щоб таким чином підвищити якість перевізницьких послуг і навести лад у цій сфері, міська влада водночас не дає спуску тим, хто своєю поведінкою зводить нанівець позитивні перетворення в галузі, – хамовитим водіям. От і минулого тижня відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду скарг на нетактовну поведінку водіїв громадського транспорту. Головував на заході головний спеціаліст управління розвитку транспорту та зв’язу міської ради Олександр Вергун.

переглядів: 906
13:35

У суботу, 21 вересня, у Кіровограді на площі Богдана Хмельницького відбудеться святковий ярмарок – продаж сільськогосподарської продукції, продовольчих товарів, сувенірів, предметів декоративно – ужиткового мистецтва під девізом “Купуй Кіровоградське”, присвячений 259 – ій річниці заснування міста.

переглядів: 747
13:34

Реформування медичної галузі міста Кіровограда стало головним питанням на апаратній нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок, 16 вересня.

переглядів: 874
11:27

Спілка Англійської Мови в Україні оголошує про початок Національного конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з 31 жовтня 2013 до 7 лютого 2014 в Кіровоградському державному педагогічному університеті. Конкурс проводиться англійською мовою.

переглядів: 1449
pgt 0.39354 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua