МЕНЮ


17:04

Напевне, жодна галузь так не зачекалася і так не потребує реформ, як медична. Сьогоднішня система охорони здоров’я є неефективною та погано керованою, визнають фахівці. Нераціональна організація первинної допомоги та її недостатнє фінансування призвели до втрати комплексності й поступовості у наданні медичної допомоги, формального підходу до профілактичної роботи та диспансеризації. Як наслідок – пізнє виявлення тяжких хвороб, високий рівень інвалідності та смертності, а відтак – дороговартісне лікування. Саме на вирішення цих проблем і спрямована медична реформа, яку почали впроваджувати в Україні.

переглядів: 821
16:59

У переддень Дня фізичної культури і спорту, минулої п’ятниці, в Кіровограді пройшла низка заходів, приурочених до свята.
Розпочалися вони легкоатлетичним пробігом (з території Фортечних валів) та велозаїздом (від гаю Десантників), які фінішували в парку Ковалівському, де відбувся урочистий мітинг.

переглядів: 662
16:46

Тривають профілактичні медогляди населення в рамках загальноміської програми “Здорові жителі – здорове місто”.

переглядів: 747
16:39

Питання передачі автомобільних доріг загального користування місцевого значення зі сфери управління Держагентства автодоріг до сфери облдержадміністрації розглянули на нараді під головуванням заступника голови ОДА Олександра Чернявського.

переглядів: 869
16:35

Опалювальний сезон 2013 – 2014 року в Кіровограді розпочнеться 15 жовтня. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради минулого тижня.

переглядів: 791
16:23

Минулої суботи стихія перевірила на міцність комунальні служби міста – Кіровоград накрила сильна злива, за короткий час випала подвійна місячна норма опадів.

переглядів: 728
16:13

В Україні з 2012 року в навчальних закладах впроваджується державний стандарт початкової загальної освіти. З вересня 2013 року введено новий навчальний план, який реалізується в других класах: учні тепер вивчатимуть предмет "Сходинки до інформатики".

переглядів: 970
15:55

Півтора десятка провідних навчальних закладів регіону та країни представлять себе майбутнім абітурієнтам Кіровоградщини в рамках Всеукраїнської агропромислової виставки "АгроЕкспо", яка пройде в обласному центрі на початку жовтня.

переглядів: 727
15:30

Незабутню зустріч організував для учнів та вчителів директор кіровоградської школи № 22 Борис Набока з ветераном війни, розвідником, партизаном Костянтином Врадієм.

переглядів: 699
1 2 3 »
pgt 0.46621 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua