МЕНЮ


12:31

Міністерство доходів і зборів планує поліпшити якість податкового аудиту шляхом проведення електронних перевірок. Механізм електронних перевірок, права та обов’язки платників і податкових аудиторів визначені у розробленому Міністерством проекті закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо подальшого впровадження електронного сервісу та здійснення електронних перевірок».

переглядів: 933
12:30

Пригода мала місце влітку цього року. Двоє жителів міста Олександрії відпочивали разом, потім посварилися. У результаті один із них потрапив до медичного закладу, іншому загрожує до восьми років ув’язнення.

переглядів: 762
11:47

Під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Галини Пастух відбулася нарада щодо стану реалізації в області соціальної ініціативи Президента України з впровадження пілотного проекту державного регулювання цін на лікарські засоби для осіб з гіпертонічною хворобою, повідомляє прес-служба ОДА.

переглядів: 787
11:31

Два роки тому, з 1 жовтня 2011 року, набрав чинності Закон України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи». Ним внесено суттєві зміни до пенсійного законодавства, зокрема, до базового пенсійного Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». За цим законом у Кіровоградській області отримують пенсії 96% пенсіонерів.

переглядів: 3208
09:41

26 вересня в рамках Всеукраїнської акції «Нові стандарти – нова школа» Кіровоград приймав представницьку делегацію освітян міста Умані.

переглядів: 685
09:35

27 вересня, у Кіровоградській міській раді відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Кіровоградських бібліотекарів привітали з їх професійним святом заступник міського голови Вадим Дрига та начальник відділу культури і туризму міської ради Анна Назарець

переглядів: 763
09:34

Виконком Кіровоградської міської ради, засідання якого відбулося минулого тижня, не погодив проект рішення міської ради “Про узгодження проекту генерального плану селища Соколівського Кіровоградського району Кіровоградської області”. На думку членів виконкому виглядає нелогічним, коли до меж селища включаються землі мікрорайонів №№101 та 102 в житлових масивах Кіровограда, де використовується інженерна інфраструктура обласного центру.

переглядів: 764
09:33

У головному управлінні Пенсійного фонду в Кіровоградській області щодня (окрім вихідних та святкових днів) за номером (0522) 33-04-41 працює телефонна «гаряча лінія».

переглядів: 743
pgt 0.44812 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua