МЕНЮ


15:09

З метою підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості проводить фахову роботу з організації професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

переглядів: 558
14:50

Сьогодні роботодавці можуть отримувати в службі зайнятості комплекс послуг, які не надають інші структури соціального захисту. Державна служба зайнятості, виконуючи на ринку праці посередницькі функції, допомагає громадянам знайти потрібного роботодавця і підходящу роботу, а роботодавцям – кваліфіковану робочу силу.

переглядів: 499
14:14

Допомогти малозабезпеченим людям у розв’язанні їхніх проблем юридичного характеру – з такою метою у 2005 році в системі вітчизняних органів юстиції створено правові громадські приймальні. Про роботу такої приймальні в Кіровограді "Вечірній газеті" розповіла начальник міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 614
13:39

Головного спеціаліста інспекції з питань захисту прав споживачів у Кіровоградській області засуджено до п’яти років ізоляції від суспільства. Щоправда, згідно із цим же вироком, засуджений уникне в’язниці, якщо не вчинить нічого кримінального протягом трьох років.

переглядів: 514
13:34

Більшість жителів Кіровоградщини влаштовує чинна система оподаткування.

переглядів: 435
13:05

Відтепер українці, які мають котів, собак та інших домашніх тварин, несуть відповідальність за їхнє здоров’я та благополуччя.

переглядів: 660
13:01

Водійські права радянського зразка залишаться чинними і в наступному році. Щоправда, лише для пенсіонерів, які проживають у селах.

переглядів: 575
12:49

У Кіровограді, у галереї “Єлисаветград”, 17 вересня відкрилася експозиція, до якої увійшли листи, телеграми та інші документи, що унаочнюють зусилля онука видатного українського драматурга, артиста і режисера Івана Тобілевича (Карпенка-Карого) Андрія Тобілевича щодо відбудови хутора Надії і створення на його території державного музею-заповідника “Хутір Надія”.

переглядів: 574
13:57

Позавчора, коли у Буенос-Айресі проходили вибори президента Міжнародного олімпійського комітету, одним із учасників яких був і наш Сергій Бубка (на жаль, він не переміг – обрали німця Томаса Баха), в українських школах відбулися запроваджені у 2005 році з його, Бубки, ініціативи олімпійські уроки. Кореспонденти "Вечірки" побували цього дня у деяких кіровоградських школах і стали там очевидцями справжніх свят – спортивних, спрямованих на пропаганду серед юні здорового способу життя, на що країну націлює і Президент (є така його ініціатива "Діти – майбутнє України").

переглядів: 667
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.4257 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua