МЕНЮ


13:54

Влада Кіровограда врахувала недоліки в роботі житлово-комунального господарства, які траплялися в попередньому опалювальному сезоні. У цьому запевнив учасників недавнього засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій перший заступник кіровоградського міського голови Володимир Каніщев.

переглядів: 610
13:49

Таке рішення прийняли члени комісії з питань почесних звань та нагород, засідання якої провів її голова – перший заступник кіровоградського міського голови Влодимир Каніщев.

переглядів: 627
13:44

Відповідно до програми "Центральний регіон-2015", на 2013 рік у Кіровограді було заплановано будівництво чотирьох та реконструкцію п’яти спортивних майданчиків. Але вже з початку цього року в обласному центрі їх збудовано 16 та реконструйовано 7.

переглядів: 588
13:38

Реформування маршрутної мережі у Кіровограді наближається до завершення. Вже пройшли два з трьох її етапів – відбулись конкурси на право перевезення пасажирів у громадському транспорті, внесено певні зміни до маршрутної мережі. Третій етап, який, до речі, передбачає й запровадження системи GPS-навігації для посилення контролю за роботою перевізників, заплановано провести наприкінці вересня – початку жовтня цього року.

переглядів: 684
13:30

На початку навчального року велика сім’я педагогів міста поповнилась випускниками вишів, а 9 вересня на базі НВК "Кіровоградський колегіум" центром методичної та соціально-психологічної служби управління освіти Кіровоградської міської ради було розпочато місячник молодого вчителя-стажиста "Вінок Сухомлинському", присвячений 95-річчю від дня народження великого педагога-земляка.

переглядів: 1003
12:29

У перший тиждень вересня у Кіровограді з метою впорядкування торгівлі та ліквідації стихійної торгівлі на вулицях Преображенській (біля Центрального ринку), Добровольського, Короленка (біля магазину “АТБ”), Жовтневої Революції (від магазину “АТБ” до ринку “Босфор”) проведено рейди, в яких взяли участь спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, спеціалізованої інспекції міської ради, співробітників міліції та дружини міської ради.

переглядів: 526
11:53

Силами спеціалістів служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради для дітей, родини яких потрапили у складні життєві обставини, була організована яскрава і видовищна святкова програма з нагоди початку нового навчального року.

переглядів: 625
11:16

Як відомо, більшість житлових будинків у Кіровограді обслуговують ЖЕКи та КРЕПи, є й такі, якими управляють ОСББ, правда, їх досить мало, чим стурбована місцева влада, що взяла курс на створення таких об’єднань. А є ще й третя категорія – кооперативні будинки. І проблем у їх обслуговуванні нерідко не тільки не менше, а навіть більше, ніж в інших.

переглядів: 6069 / коментарі (17)
10:55

У втягненні землячок (у тому числі – неповнолітніх) у проституцію визнав винними кілька місяців тому Кіровський райсуд Кіровограда місцевого жителя, його двох дочок та зятя. Кожному було призначено покарання у вигляді позбавлення волі на п’ять років із конфіскацією майна. Недавно цю справу переглянув апеляційний суд області.

переглядів: 621
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.43623 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua