МЕНЮ


11:33

За розбещення чесного народу опинився на лаві підсудних кіровоградець Н., власник диплома про вищу освіту, охоронець місцевого приватного підприємства.

переглядів: 494
11:18

З 1 жовтня нинішнього року всі місцеві та апеляційні загальні суди України викликатимуть учасників кримінальних проваджень з допомогою SMS.

переглядів: 582
10:44

30 мільйонів гривень за користування надрами сплатили до держбюджету підприємства Кіровоградщини з початку року. Це на 9,5 мільйона гривень більше, ніж торік.

переглядів: 597
10:38

У загальноосвітній школі № 34 Кіровограда відбулася презентація спецкурсу "Основи податкових знань". З однойменним підручником дев’ятикласників ознайомив в.о. начальника головного управління Міндоходів в області Сергій Колотуха.

переглядів: 493
10:30

Кіровоградська область є експортоорієнтованою, що підтверджується позитивним сальдо зовнішньої торгівлі у розмірі 191,2 мільйона доларів США за січень – серпень нинішнього року.

переглядів: 473
10:25

Кіровський суд Кіровограда розглянув справу стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у неправдивому повідомленні про підготовку вибуху.

переглядів: 415
17:04

Напевне, жодна галузь так не зачекалася і так не потребує реформ, як медична. Сьогоднішня система охорони здоров’я є неефективною та погано керованою, визнають фахівці. Нераціональна організація первинної допомоги та її недостатнє фінансування призвели до втрати комплексності й поступовості у наданні медичної допомоги, формального підходу до профілактичної роботи та диспансеризації. Як наслідок – пізнє виявлення тяжких хвороб, високий рівень інвалідності та смертності, а відтак – дороговартісне лікування. Саме на вирішення цих проблем і спрямована медична реформа, яку почали впроваджувати в Україні.

переглядів: 814
16:59

У переддень Дня фізичної культури і спорту, минулої п’ятниці, в Кіровограді пройшла низка заходів, приурочених до свята.
Розпочалися вони легкоатлетичним пробігом (з території Фортечних валів) та велозаїздом (від гаю Десантників), які фінішували в парку Ковалівському, де відбувся урочистий мітинг.

переглядів: 654
16:46

Тривають профілактичні медогляди населення в рамках загальноміської програми “Здорові жителі – здорове місто”.

переглядів: 737
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.49285 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua