МЕНЮ


15:39

На Кіровоградщині працівники міліції затримали чотирьох чоловіків, які скоювали крадіжки худоби у селян. Сума завданих збитків оцінюється у кілька тисяч гривень, однак моральну шкоду потерпілим важко оцінити грошима.

переглядів: 762
15:38

Згідно пункту 7-2 розділу ХV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» до 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мають жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. У цьому випадку розмір їх пенсії, обчислений відповідно до статей 27 та з урахуванням статті 28 цього Закону, зменшується на 0,5 % відсотка за кожний повний чи неповний місяць дострокового виходу на пенсію.

переглядів: 2547 / коментарі (1)
15:38

09 жовтня 2013 року о 14.00 год. в приміщенні Державного архіву Кіровоградської області відбулась презентація книги колищнього директора Державного архіву Кіровоградської області С.І.Шевченка "Центральноукраїнський архів".

переглядів: 2690
15:35

У приміщенні комунального закладу «Кіровоградський обласний навчально-вихований комплекс гуманітарно-естетичного профілю (гімназія-інтернат – школа мистецтв)» під головуванням начальника департаменту освіти Кіровоградської облдержадміністрації Ельзи Лещенко пройшов семінар-нарада з охорони праці на тему: «Роз’яснення вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10. 2011 року № 1107».

переглядів: 862
15:33

Ситуація з завантаженістю наших доріг стає вкрай гострою. З кожним днем на дорогах області транспортних засобів стає все більше, проте часто керують цими транспортними засобами водії малодосвідчені та нахабні, культура водіння яких залишає бажати кращого. Аби уникнути небезпечних ситуацій на дорогах та допомогти іншим, Державтоінспекція Кіровоградської області закликає виконувати елементарні правила дорожнього етикету.

переглядів: 978
15:24

Завдяки принциповій та послідовній позиції прокуратури апеляційний суд Полтавської області залишив в силі вирок суду першої інстанції, яким суддю Олександрійського міського суду засуджено до шести років позбавлення волі.

переглядів: 753
pgt 0.43683 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua