МЕНЮ


15:12

Працюючи над соціальним супроводом незахищених верств населення, фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді активно співробітничають з органами державної влади, місцевого самоврядування, різноманітними громадськими організаціями, благодійними фондами, окремими благодійниками тощо. Ось і цього тижня в місті відбулась акція із забезпечення дітей з функціональними обмеженнями з малозабезпечених сімей та сімей, що потрапили у складні життєві обставинами, різноманітним одягом, шкільним приладдям, інвалідними візками тощо.

переглядів: 1144 / коментарі (2)
13:32

Ассортимент рынка сегодня позволяет купить светодиодную ленту любого типа, длины, яркости и цвета. Однако важно выбрать подходящий светодиодный элемент, который будет выполнять возложенные на него функции.

переглядів: 1079
09:42

Чимало зусиль доклала міська влада для того, аби звільнити від палаток та стихійних торговельників вулицю Преображенську у Кіровограді. Та деякі автолюбителі вирішили, що тротуари очистили не для перехожих, і не для того, аби місто набуло більш цивілізованого вигляду, а для їхніх машин.

переглядів: 781
pgt 0.48297 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua