МЕНЮ


17:41

У найстарішій будівлі кіровоградської гімназії імені Тараса Шевченка добігає кінця реконструкція, розпочата торік улітку.
За кошти з державного та міського бюджетів майже завершено капітальний ремонт другого поверху, на першому ж будівельникам ще є до чого докласти рук.

переглядів: 646
17:38

На першому поверсі Кіровоградської міської ради віднедавна для загального огляду вивішено ескізну пропозицію реконструкції вулиці Дворцової, яку виконав архітектор Вадим Мездрін – начальник міського управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста.

переглядів: 698
17:19

Із середини 2012 року в Кіровоградському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді введено посади фахівців із соціальної роботи. І це дало відчутний позитивний результат, про що повідомив директор центру Олег Краснокутський на апаратній нараді першого заступника міського голови Володимира Каніщева з керівниками виконавчих органів міської ради, на якій розглядалися актуальні питання соціальної роботи із сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

переглядів: 966
17:16

Топонімічна комісія при виконкомі Кіровоградської міської ради на засіданні, що відбулося днями, визнала слушною пропозицію блогерів тижневика "Украина-центр" назвати трибуну стадіону "Зірка" сектором імені Юрія Касьонкіна та встановити там відповідну меморіальну дошку.

переглядів: 712
17:12

Минулого тижня, 10 – 13 жовтня, на баскетбольному майданчику факультету фізвиховання КДПУ ім. В. Винниченка пройшов І Міжнародний турнір з баскетболу серед жіночих команд "Кубок голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка".
Участь у змаганнях взяли кіровоградський вищолігівський БК "Єлисавет-Баскет", срібний призер минулого чемпіонату

переглядів: 607
16:50

Незабаром у Кіровограді стартує третій етап реформи маршрутної мережі. Він передбачає проведення конкурсів на право перевезень на маршрутах, які з’єднають віддалені мікрорайони міста, де раніше не було автобусного сполучення. Про це повідомив редакції начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко.

переглядів: 638
16:22

Фізкультурне свято для дітей, приурочене до Покрови Пресвятої Богородиці, відбулось у Кіровограді – в Лелеківці та селищі Молодіжному. Ініціаторами фізкультурного дійства стали депутати міської ради Володимир Слівнов і Олександр Левченко.

переглядів: 828
16:20

Віднині біля готелю “Київ” в обласному центрі стало набагато легше водіям громадського транспорту заїжджати на зупинку та виїжджати з неї, а пасажири тепер не скупчуються вздовж дороги. Міська влада виконала свою обіцянку – тут створено заїзну “кишеню”.

переглядів: 714
16:18

У Кіровоградському педуніверситеті ім. В.Винниченка стартувала міжнародна наукова конференція “Актуальні проблеми археології та історії раннього залізного віку”, присвячена 250-літтю розкопок Мельгуновського кургану.

переглядів: 707
1 2 3 »
pgt 0.44878 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua