МЕНЮ


12:53

Основною причиною онкологічних захворювань є забруднення повітря. Про це заявив представник Міжнародного агентства з вивчення раку Керт Стрейф.

переглядів: 451
12:52

Про це повідомив головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України доктор медичних наук професор Микола Гульчій.

переглядів: 473
12:24

17 червня нинішнього року близько 13-ї години на майданчику перед торговельним комплексом "Плазма", що на вулиці 50 років Жовтня в Кіровограді, стався конфлікт між жінкою, яка керувала "Порше каєн", та пішоходом. Дійшло до вигуків, яких у книжках не пишуть, і розмахувань руками й ногами. Недавно суддя Кіровського райсуду з’ясовував, хто був у тій ситуації правий.

переглядів: 596
12:09

Через менш ніж три місяці виповниться рік, як в Україні почало діяти нове, суттєво змінене, законодавство, яким врегульовуються земельні відносини. Та запитань у людей з цього приводу не меншає. Ось яке роз’яснення нових правил реєстрації нерухомості опублікував на власній офіційній сторінці апеляційний суд Кіровоградської області.

переглядів: 515
12:04

Це сталося 19 жовтня у Кіровограді. Близько восьмої вечора з під’їзду п’ятиповерхівки, розташованої неподалік Колгоспного ринку, вибіг юнак.
Він був босий, а на одязі виднілася кров. Тікав хлопець із квартири, де тяжко поранив ножем 47-річну господарку та її доньку-одинадцятикласницю. Але відповідати за це на цьому світі він не буде, бо того ж вечора загинув

переглядів: 530
12:01

Черговий руйнівник суспільної моралі тримав недавно відповідь у Кіровському районному суді Кіровограда.

переглядів: 410
11:58

За крадіжку "підводки" для очей вартістю 119 гривень опинилася на лаві підсудних кіровоградська дев’ятикласниця Анастасія.

переглядів: 496
10:28

Фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей виконкому Кіровоградської міської ради провели рейд по сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах. Було проінспектовано дев’ять родин. За результатами рейду трьох дітей забрали із сімей і повернуть їх назад лише тоді, коли там поліпшать умови проживання малюків.

переглядів: 426
10:22

Рівно місяць простояла неушкодженою статуя Наталки Полтавки напроти Кіровоградського муздрамтеатру, відкрита у День міста.
Тепер у славної дівчини з двох відер завдяки якомусь вандалу залишилося одне. Напевне, тому дужому чоловікові "без надобності" як Котляревський з його героями, так і вигляд нашого міста.

переглядів: 618
« 1 2 3 4 ... 9 10 11 »
pgt 0.42311 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua