МЕНЮ


15:11

Щороку в День міста відкривають оновлену міську Дошку пошани з портретами найкращих на даний час спеціалістів Кіровограда в різних галузях. Найкращим педагогічним працівником міста нинішнього року визнано вчителя англійської мови ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 Аллу Черкашину.

переглядів: 1112
15:08

Святковим концертом та теплими привітаннями було ознаменоване урочисте засідання міського клубу “Ветеран”, приурочене до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

переглядів: 806
14:09

Минулої п’ятниці в Кіровограді відкрито "Молодіжну лінію". А ще встановлено три національних рекорди.
Нагадаємо, що раніше в обласному центрі уже було створено "Історичну лінію", рухаючись за якою можна побачити різні історичні об’єкти та історичні місця нашого міста. За цією ж аналогією молодь Кіровограда вирішила створити і червону "Молодіжну лінію", яка з’єднає улюблені місця відпочинку юнаків та дівчат.

переглядів: 981
13:56

Таке завдання поставив перед керівниками виконавчих органів міської ради кіровоградський міський голова Олександр Саінсус на нараді у понеділок, на якій розглядалося питання реалізації у Кіровограді ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту та рівня життя найбільш уразливих верств населення.

переглядів: 1079
13:53

Виконавчий комітет міської ради, засідання якого відбулось 27 вересня, не погодив проект рішення міської ради “Про узгодження проекту генерального плану селища Соколівського Кіровоградського району Кіровоградської області”. На думку членів виконкому, нелогічно, що до меж селища включаються землі 101-го та 102-го мікрорайонів Кіровограда, де використовується інженерна інфраструктура обласного центру.

переглядів: 750
13:19

Нещодавно в центрі Кіровограда спостерігала таку картину: височенний хлопець стояв, завмерши, поряд з магазином “Ельдорадо”, а біля нього – зграя бродячих собак. Хлопець явно їх дуже злякався і не знав, що робити. Раптом він повернувся до собак спиною і з шаленою швидкістю помчав у бік Центрального скверу. Тварини – за ним, намагаючись схопити за п’яти. Хлопець біг так, що з кишень у нього повипадали гаманець, ключі, мобільний телефон. Собаки його прогнали до ринку, і лише машини на дорозі змусили їх повернутися назад…

переглядів: 816
13:06

У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Вадима Дриги відбулося засідання комісії з призначення іменних стипендій міського голови, на якому визначено шість іменних стипендіатів.

переглядів: 902
12:53

У зв’язку з можливим суттєвим погіршенням погодних умов та стрімким зниженням температури зовнішнього повітря, особливо у нічний час, враховуючи листи-клопотання керівників виконавчих органів міської ради, виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вніс зміни до свого рішення від 12 вересня 2013 року № 504 “Про початок опалювального сезону 2013/2014 року”.

переглядів: 697
12:37

Незадовго до Всеукраїнського дня бібліотек, який щорічно відзначають 30 вересня, у Кіровоградській міській раді відбувся із цього приводу врочистий захід.

переглядів: 481
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.46216 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua