МЕНЮ


12:21

З початку року в Кіровограді зафіксовано шість випадків отруєння грибами. Причому тільки за останній тиждень отруїлося четверо кіровоградців, у тому числі п’ятирічна дитина. Про це повідомили редакції фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради.

переглядів: 602
11:57

Нещодавно в мальовничому куточку – дитячому закладі оздоровлення та відпочинку “Жовтень” (с.Бірки Олександрівського району) проходила третя міська спартакіада серед команд первинних профспілкових організацій Кіровоградської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

переглядів: 499
11:47

У Кіровограді та Кіровоградському районі чимало мешканців вживають воду з громадських й індивідуальних колодязів. Але фахівці санепідслужби застерігають, що використовувати її небезпечно, особливо для приготування їжі для дітей до трьох років.

переглядів: 850 / коментарі (1)
11:29

Автора прогнозів у “ВГ” сонячної активності Залмена Філера недержавний екологічний Фонд імені В.І. Вернадського нагородив медаллю “150 років від дня народження В.І. Вернадського”.
25 – 27 вересня в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація) проходив Міжнародний конгрес, присвячений 150-річчю Володимира Вернадського – українського філософа, природознавця, мислителя, засновника геохімії, біогеохімії та радіогеології, космізму, академіка Петербурзької академії наук

переглядів: 533
11:11

"У війну люди добріші були" – під таким заголовком "Вечірня газета" торік, у випуску № 26 (1266) за 22 червня, розповіла історію кіровоградської пенсіонерки Раїси Петрової, яка у дитинстві допомагала партизанам, цілий вік чесно працювала, а на старість потрапила в халепу: її намагалися виселити з квартири, за яку віддала 22 з половиною тисячі доларів. Недавно у цьому спорі розібрався суд і постановив рішення на користь… Та про все по порядку.

переглядів: 850
10:59

Того серпневого дня минулого року операторці відеоспостереження кіровоградського супермаркету "Епіцентр К", яка знаходилася на робочому місці за монітором, впали в око двоє молодиків, які вешталися різними відділеннями магазину, ніби не знали, за чим саме сюди прийшли. "Не інакше, як приперлися щось поцупити", – подумалося пильній працівниці, і вона продовжила спостерігати за підозрілими відвідувачами.

переглядів: 472
10:50

На Кіровоградщині розгляд справ про керування транспортом напідпитку все частіше завершується позбавленням водійських прав. Про це повідомляється на сайті апеляційного суду області. Ось які показники наводяться там.

переглядів: 411
10:33

Усеукраїнський театральний фестиваль "Вересневі самоцвіти" – найгучніша мистецька подія в нашому місті. Цьогорічні, 43-і “Вересневі самоцвіти” були присвячені 75-річчю утворення Кіровоградської області та видатному драматургові Івану Карпенку-Карому (усі вистави були за його творами).

переглядів: 552
10:18

Світлом, повітрям, небом, водою, а ще – архітектурними пам’ятками кіровоградського середмістя наповнені світлини професійного фотографа Олександра Шулешка, представлені на його персональній виставці “Місто. Простір світла”, відкриття якої відбулося 20 вересня в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна.

переглядів: 512
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.4675 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua