МЕНЮ


15:51

Для Кіровоградської загальноосвітньої школи-ліцею 22 жовтня – день особливий. Особливий для тих, хто вирішив прийняти благородне і почесне звання "Український кадет". "Рівняйсь, кадети!" – під таким гаслом пройшов церемоніал посвяти в кадети в школі-інтернаті.

переглядів: 851
15:47

Як "Вечірня газета" повідомляла, виконком Кіровоградської міської ради не погодив проект генерального плану села Соколівського Кіровоградського району (Селище Соколівське хотіло "відтяпати" частину Кіровограда). Про причини цього рішення редакція попросила розповісти начальника управління містобудування та архітектури Кіровоградської міської ради – головного архітектора міста Вадима Мездріна.

переглядів: 743
14:31

Звітно-виборче засідання молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради було ознаменоване виборами нового голови цієї організації.

переглядів: 475
14:15

Реформа маршрутної мережі, що відбулася в Кіровограді, зараз у всіх кіровоградців на вустах. Наскільки зручно стало добиратись з одного мікрорайону в інший, обговорюють на всіх зупинках. Кореспонденти “Вечірки” опитали потенційних пасажирів громадського транспорту на одній із зупинок у центрі міста й поставили всім одне запитання: “Задовольняють вас чи ні зміни у транспортній мережі?” Ось відповіді кіровоградців.

переглядів: 684 / коментарі (1)
13:35

"Разом знайдемо правильне рішення!" – такий головний девіз консультаційного центру управління ДСНС в області, який відкрився у середині вересня, повідомляє прес-служба відомства.

переглядів: 509
13:24

Фахівці різних служб постійно застерігають жителів області, що не можна вживати дикорослі гриби, оскільки це небезпечно, однак, на жаль, не всі до їхніх засторог дослухаються. За даними ГУ Держсанепідслужби, цьогоріч на Кіровоградщині грибами уже отруїлися 27 людей, серед яких 6 дітей. Один чоловік помер.

переглядів: 541
13:22

З настанням осінніх холодів більшість людей впадає у справжнісіньку “сплячку”. Щоб запобігти їй, потрібно вжити деяких заходів, допомогши організму перебудуватися разом із сезонними змінами.

переглядів: 551
13:03

Учні та викладачі музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса продовжують здобувати нагороди на престижних мистецьких конкурсах, цього разу – на ІХ Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі “Духовні джерела”.

переглядів: 463
13:01

У статті Сергія Шевченка, яка була надрукована у “ВГ” до Дня знань, названо видатних людей, які закінчили навчальні заклади нашого міста. Та серед них ми не побачили Георгія Проскуру.

переглядів: 449
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.46916 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua