МЕНЮ


14:56

Мені часто доводиться бувати на врочистих заходах, концертах у клубі при Кіровоградському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих. І завжди одну з провідних ролей там відіграє завжди усміхнена, привітна й не по літах розсудлива Оксана Андрієнко – керівник клубного гуртка дозвілля, в якому вона, зокрема, навчає незрячих людей плести.
Яке плетиво може бути в людей з вадами зору? Та виявилося, що вони не просто в’яжуть, а виплітають частини м’яких іграшок і зшивають їх так, що в результаті виходять симпатичні звірята й інші казкові персонажі

переглядів: 1092
14:42

Вівторкове засідання клубу “Ветеран”, членами якого є ветерани війни, праці та військової служби, було присвячено перебігові транспортної реформи в Кіровограді, а також з’ясуванню того, наскільки її результати задовольняють ветеранів.

переглядів: 1140
14:27

Одним із найголовніших факторів ефективності медицини є профілактика та раннє виявлення захворювань, адже це убезпечує громадян від значних витрат на лікування, дозволяє вчасно запобігти недузі або вилікувати її на ранніх стадіях. Про це йшлося на нараді кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса з керівниками органів виконавчої влади, на якій розглядалося питання діяльності центрів ранньої діагностики.

переглядів: 1106
14:06

Свідком того, як водій автобуса допомагав літній, явно не сповненій здоров’я жінці заходити до салону і заносити її речі, став у неділю в центрі Кіровограда міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 1055
14:04

Поминальна хода та покладання квітів до пам’ятного знака "Жертвам політичних репресій та голодоморів" на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбулися у Кіровограді.

переглядів: 1030
14:03

З представниками політичних та громадських організацій Кіровоградщини, не згодних з призупиненням українською владою процесу євроінтеграції (вони на знак цього влаштували на головній площі обласного центру так званий інформаційний пікет), зустрівся позавчора заступник голови облдержадміністрації Віктор Рєзнік.

переглядів: 981 / коментарі (1)
13:49

Ще у березні цього року в Кіровограді, у житловому будинку по вул. Фрунзе, 10 (ОСББ “Травень”), стався порив трубопроводу мережі централізованого теплопостачання, внаслідок чого затопило кілька квартир.

переглядів: 1231
13:40

Цей заклад планується відкрити 1 вересня 2014 року на базі Кіровоградського 50-го окремого навчального загону спеціальної підготовки командування Сухопутних військ, що скорочується у ході реформування Збройних сил України.

переглядів: 1185
12:19

На тлі рецесії у світовій економіці та падіння обсягів виробництва в українському машинобудуванні протягом січня – вересня цього року компанія "Гідросила ГРУП", до складу якої входять кіровоградські заводи "Гідросила" та "Гідросила АПМ", зберегла позитивну динаміку основних показників на більшості підприємств холдингу, сталу кількість персоналу та зростання його заробітної плати.

переглядів: 1301
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.30933 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua