МЕНЮ


13:09

344 компанії агропромислового сектору економіки України взяли участь у Всеукраїнській агропромисловій виставці з польовою демонстрацією техніки "АгроЕкспо-2013", яка на початку жовтня проходила у Кіровограді. Експозиції учасників були розгорнуті на території загальною площею 31 тисяча квадратних метрів.

переглядів: 666
13:04

Кіровоград активно готується до відзначення 70-річчя визволення обласного центру від фашистських загарбників.

переглядів: 708
12:40

Засідання громадської ради при головному управлінні Міндоходів в області відбулося у вівторок. Розпочинаючи захід, голова громадської ради Ігор Волков представив колегам Олександра Лебедєва, недавно призначеного на посаду начальника головуправління Міндоходів в області.

переглядів: 782
12:37

Від правильно прийнятого рішення у виборі професії залежить подальша доля людини. Але тільки на практиці з’ясується, підходить вона їй чи ні. Які професії сьогодні потрібні суспільству, як виявити свої професійні інтереси, схильності, як оцінити свої здібності та їх відповідність вимогам обраної професії?

переглядів: 1397
12:12

Разом з нами в нашому місті мешкає жінка, юнацькі роки якої були наповнені не романтичними зустрічами й читанням цікавих книжок, а боротьбою з окупантами. Спочатку в підпіллі, партизанському загоні, а згодом – у регулярній армії.
Марії Майданюк незадовго до окупації Кіровограда, п’ятого серпня 1941 року, виповнилося всього 15 років, дівчина перед війною закінчила лише восьмий клас школи на своїй рідній Новомиколаївці. А наступного року вже була членом підпільно-диверсійної групи

переглядів: 1050
11:35

Щорічно у третій четвер листопада (цього року – 21 числа) прогресивне, як колись казали, людство відзначає Міжнародний день відмови від куріння. Цю традицію започаткувало у 1977 році Американське онкологічне товариство. У цей день по всьому світу медики, педагоги, громадські діячі розказують про шкоду, якої завдає людському здоров’ю тютюновий дим, та закликають курців відмовитися від згубної звички. Вирішив долучитися до цієї справи й кореспондент "Вечірньої газети". І розпитав у кількох колишніх курців, як їм вдалося звільнитися від тютюнової залежності.

переглядів: 947
11:00

Як уже повідомлялося в ЗМІ, з 1 жовтня нинішнього року всі місцеві та апеляційні загальні суди України викликають учасників кримінальних проваджень з допомогою SMS.

переглядів: 1811
10:58

Сьомого листопада в рамках акції, присвяченій 70-й річниці визволення України від гітлерівських окупантів, у Кіровограді відбувся масштабний концерт відомих рок-гуртів “Чайф”, “Братья Карамазовы”, “С.К.А.Й.” та “Разные люди”.

переглядів: 467
10:50

Цьогоріч у кіровоградському видавництві “Імекс-ЛТД” вийшла у світ п’ята книга віршів нашого земляка Анатолія Каретного “Гравитация любви”, яку можна придбати з автографом автора у книгарні “Українська книга” (вул. В. Чорновола, 38).

переглядів: 579
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.43631 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua