МЕНЮ


16:14

Першого листопада розпочато реєстрацію охочих взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2014 року, яка завершиться тридцятого листопада. Реєстрація учасників пробного тестування з Кіровоградської області відбувається на сайті Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

переглядів: 917
15:07

Багато людей раніш чи пізніш доходить висновку, що потрібно змінити спосіб життя: звичайний – на здоровий. Той просто відмовляється від тютюну та алкоголю, той починає бігати підтюпцем, а той – тягати штангу. Кіровоградець же Володимир Романцевич свій шлях до здоров’я обрав такий: через вегетаріанство, голодування і фізичні вправи. М’ясного цей чоловік не їсть уже сорок років, а протягом тридцяти восьми займається голодуванням – щороку по кілька тижнів поспіль нічого не їсть і п’є тільки воду. Зараз Романцевичу – вісімдесят (протягом п’ятдесяти одного з яких, до речі, редагує газету педагогічного університету, тепер вона називається "Університетський меридіан"). Він запевняє, що за останніх тридцять вісім років ні разу не захворів на ангіну, а на грип – за тридцять п’ять. "А раніш мав такі проблеми", – каже Володимир Романцевич.

переглядів: 1503
14:11

З цього номера й до кінця року “ВГ” писатиме про тих десятьох учасників війни 1941 – 1945 років, жителів нашого міста, які брали участь у його визволенні від окупантів або були пов’язані з партизанським і підпільним рухом в області й Кіровограді.
А розпочинаємо цикл публікацій з розповіді про наймолодшу із цих ветеранів війни – Валентину Долженко, яка під час окупації перебувала в партизанському загоні, до якого входили шість підпільних груп, через які загін провадив агітаційну роботу, тримав зв’язок з населенням.

переглядів: 493
13:53

V всеукраїнський хореографічний фестиваль-конкурс для дітей та молоді “Галицькі фрески”, що проводить управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради, об’єднав у Тернополі юні таланти з України, Молдови, та Білорусі.

переглядів: 463
13:31

Тривалий час люди не мали засобів боротьби з цією хворобою. Діагноз “цукровий діабет” не залишав пацієнту жодної надії не те що на одужання, а навіть на життя: без інсуліну – гормону, що забезпечує засвоєння тканинами глюкози, хворий організм існувати не може і приречений на згасання. Але відбулось наукове відкриття, яке врятувало життя мільйонам людей.
У січні 1922 року молодий канадський вчений Фредерік Бантінг зробив ін’єкцію інсуліну 14-річному хлопцю, який страждав тяжкою формою цукрового діабету

переглядів: 601
12:41

30 жовтня у ЗОШ І – ІІІ ступенів № 30 пройшов семінар для вчителів трудового навчання зі шкіл Кіровограда. У заході, організованому і проведеному під керівництвом методиста центру методичної та соціально-психологічної служби міського управління освіти Антоніни Паращук, взяло участь близько п’ятдесяти педагогів.
Учителі почули розповідь про основні теоретичні аспекти діяльності педагогів даного фаху та переглянули півгодинну концертну програму за участі членів шкільного драматичного гуртка

переглядів: 551
12:30

Дарма ми забули про інгаляцію. Серед багатьох різноманітних порад, як не захворіти на застуду (від цибулі з часником до медичних імуностимуляторів) найкращий засіб – це інгаляція.

переглядів: 492
12:20

Рішення Кіровоградської міської ради від 6 березня нинішнього року за номером 2265 в частині заборони у Центральному сквері торгівлі слабо- й просто алкогольними напоями було недавно предметом дослідження в Ленінському райсуді. Акт органу місцевого самоврядування у порядку адміністративного судочинства оскаржували двоє приватних підприємців, кафе яких розташовані у Центральному.

переглядів: 466
12:13

Днями на лінію "102" надійшло кілька повідомлень про випадки шахрайства. Зверталися жительки обласного центру, які розповіли про те, що їм телефонували невідомі і пропонували перерахувати кошти, аби "врятувати сина від біди". На щастя, жінки вчасно з’ясували, що з їхніми родичами все гаразд, і не потрапили на гачок аферистів.

переглядів: 493
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.48077 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua