МЕНЮ


12:05

“60 відсотків українських сімей живуть у помешканнях, в яких небезпечно перебувати... навіть кілька годин”, – такого висновку дійшли експерти Української федерації працівників охорони здоров’я.

переглядів: 473
11:51

Голова Кіровської райради Кіровограда Олександр Рацул ініціює проект збору речей для малозабезпечених жителів міста. Про це він написав у своєму блозі.

переглядів: 529
11:41

Зустрічаючись із ветеранами Великої Вітчизняної війни, не завжди вдається докладно розпитати в них про минуле, бо пережите ними лихоліття наклало глибоку рану на їхнє здоров’я. Тож не всі ветерани навіть спроможні розповісти про себе. Як-от кіровоградець Іван Ткаченко, який пройшов війну від Новосибірська до Берліна рядовим артилеристом.

переглядів: 690
11:23

Виявляється, є люди, які щиро вірять, що за законом вони можуть брати в інших чималі гроші просто так, не даючи нічого взамін, і при цьому не залишатися винними. Наприклад, у Кіровограді живуть дві жінки, мати й донька, назвемо їх Ларисою та Інною, які стверджують, що й копійки не заборгували кіровоградцеві Юрієві (ім’я також змінене), хоча й не заперечують, що взяли в нього майже 50 тисяч американських доларів за будинок, який збиралися йому продати, але не продали. Логіка цих дам така: мовляв, існує закон, який дозволяє у таких випадках присвоювати чужі кошти. Та Юрій із цим не згодний. Він, бач, не хоче дарувати чужим людям майже півста тисяч "зелених". І називає Ларису й Інну шахрайками.

переглядів: 1832 / коментарі (2)
11:14

НБУ переконує банкірів і народ у перевагах вітчизняної платіжної системи

Більшість українців, які отримують зарплати і пенсії в банкоматах, мабуть, і не задумуються, що означають написи "Visa" чи "MasterCard" на їхніх платіжних картах.

переглядів: 528
10:33

Упевнено можна сказати, що в Кіровограді, а то й у всій Україні, наш маленький земляк першокласник Гліб Цуканов – наймолодший фотоаматор, світлини якого нині можна побачити вже на другій його персональній виставці з двох десятків світлин “Відкриваючи Україну. Седнів”.
Експозиція знаходиться в екологічному центрі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. Чижевського. На цих фото – краєвиди старовинного містечка Седнева, що в Чернігівській області

переглядів: 529
10:26

Спектакль «PoleArtShow: 80 дней вокруг света. По мотивам Жюль Верна» уже отыграли во многих городах миллиониках, областных центрах Украины. Гастроли по Украине, а также Европе показали, что это уникальный танцевальный проект, который вызывает большой интерес у зрителя и по многочисленным просьбам зрителей возобновили свою гастрольную деятельность в Украине. Первый проект продюсерского центра «NewPeopleProduction» "PoleArtShow - 2012", который состоялся в Киеве, был насколько новым для зрителя, что его показала на одном из главных телеканалов страны и именно после этого успеха организаторы решили создать спектакль «PoleArtShow: 80 дней вокруг света. По мотивам Жюль Верна».

переглядів: 1123 / коментарі (1)
10:20

Хорошою традицією для випускників Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю. Мейтуса стало повертатися в рідну школу викладачами після закінчення вищих навчальних закладів.

переглядів: 493
17:39

20 листопада відбулося друге засідання 30-ї сесії Кіровоградської міської ради.
Перед початком роботи сесії голова міської територіальної виборчої комісії Віктор Ковальчук оприлюднив рішення тервиборчкому про припинення повноважень депутата міської ради Любові Виноградової

переглядів: 798
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.49016 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua