МЕНЮ


15:02

30 листопада у Кіровограді відкрився новий автобусний маршрут – №1-ц (центральний). До проведення конкурсу, який відбудеться 30 грудня, за тимчасовою угодою його обслуговуватиме ПП “Олікс”, яке випустило на маршрут 12 нових автобусів “Еталон” з пасажиромісткістю 45 місць (25 – сидячих та 20 – стоячих).


переглядів: 626
14:59

У понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради відзначив найактивніших членів міської громадської організації “Сила духу” з нагоди Міжнародного дня інвалідів.


переглядів: 713
14:56

Сьомого грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування.


переглядів: 556
14:54

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні як шляху до вдосконалення системи правового забезпечення місцевої демократії та налагодження взаємодії з громадськими об’єднаннями стало головною темою на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів Кіровоградської міської ради. Цю тему обговорювали й учасники методичного семінару, на який були запрошені представники органів виконавчої влади, бюджетних установ та організацій, громадськість міста.


переглядів: 650
14:50

Тридцятого листопада вулиця Ольги Кобилянської в Кіровограді була велелюдною. Місцеві жителі зібралися, щоб відзначити 150-річчя видатної української письменниці, на честь якої й названо вулицю та провулок.


переглядів: 708
14:49

Працівники головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради проводять зустрічі із жителями багатоповерхівок і переконують їх у доцільності створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, днями такі зустрічі відбулися із мешканцями двох будинків – №5 на вулиці Маршала Конєва та №5 на вулиці Васнєцова.


переглядів: 781
14:47

Депутати обласної ради на позачерговій сесії у понеділок ухвалили звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості щодо необхідності забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації в країні.


переглядів: 703
14:45

У Кіровограді, в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 відбулися спортивно-масові заходи, в яких взяли участь діти з особливими потребами до Міжнародного дня інвалідів.


переглядів: 549
14:18

"Давай сходимо до Макаровича! – запропонував мені давній приятель Культенко, викладач Кіровоградського педуніверситету, – йому недавно сімдесят два стукнуло, поздоровимо. Можливо, щось напишеш про нього. Місцева легенда все-таки!" Так автор цих рядків познайомився із Станіславом Степаненком, заслуженим працівником культури УРСР, засновником оркестру духових інструментів "Зміна", вихованцем якого свого часу був й Олександр Культенко.


переглядів: 1490 / коментарі (2)
1 2 »
pgt 0.49538 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua