МЕНЮ


16:21

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення про встановлення довічного пансіону Андрію Райковичу, якому в нинішньому році було присвоєне звання "Почесний громадянин міста Кіровограда" та його виплату з першого січня наступного року. Розмір щомісячного пансіону, відповідно до Положення про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Кіровограда", становить 700 гривень. Натомість Андрій Райкович написав заяву про перерахування свого довічного пансіону на спеціальний рахунок "Кіровоградського обласного будинку дитини".

переглядів: 862
16:13

Протягом минулої доби рятувальники двічі виїжджали на автошляхи, щоб надати допомогу водіям.

переглядів: 756
16:11

5 грудня до пожежно-рятувального підрозділу смт Вільшанки надійшло повідомлення про загоряння у літній кухні с. Залізничне. У будівлі знаходилася 85-річна пенсіонерка, прабабуся господарки. Власниця житла повідомила, що не може зайти до кухні через сильне задимлення та високу температуру у приміщенні.

переглядів: 698
16:09

Жертвами зловмисників стали троє жителів районного центру. Одного з потерпілих грабіжники добряче побили лишень за кілька гривень та мобільний телефон. За скоєне чоловікам загрожує до шести років ув’язнення.

переглядів: 686
16:08

Днями у Кіровоградській дитячій бібліотеці-філії №19 міської централізованої бібліотечної системи відбулась презентація комп’ютерного обладнання, яке заклад отримав після перемоги у п’ятому раунді міжнародної програми "Бібліоміст". Тепер вся ця оргтехніка стане у пригоді юним користувачам у пошуку потрібної інформації в Інтернеті.

переглядів: 684
16:06

Як з’ясувалося, чималі запаси «зілля», які правоохоронці виявили на території домоволодіння 73-річного жителя Маловисківського району, насправді, належать його родичу.

переглядів: 711
pgt 0.40114 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua